hamile birini gördüğünüzde ne hissediyorsunuz

Başlatan perçem, 02 Ekim , 2009, 14:47:50

« önceki - sonraki »

Balböceği

mavişimmm

canım sıkmayın canınızııı ne olur üzmeyinnn.öyle insanlarada cevap verinnn.şimdi çok rahatımmm biraz eşimin tadını cıkarayımmm ondan düşünürüz bebişi de..eşim bana şu an seninle zaman gecırmek ıstıyorum diyo deyınn. ozman cokk guzel susuyolarrr.kuzum ben yaşadım yaniii.takmayınn verin cevabı gıtsinnn.böyle saygısız insanlara karşı cevapsız kalmayınnnn.inş.en yakın zmanda sizlerinde hamiş haberleirinizi duyarızz.birbirimize dua edelım arkadaslarrrrrr.

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

amın canım ıns sende hayırlısı ıle bebegını kucagına alırsın :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Balböceği

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :amin: :amin: :amin:

βαlκιz

03 Ekim , 2009, 01:44:16 #22 Son düzenlenme: 03 Ekim , 2009, 01:49:11 balkız
BEN sevinirdim  hoşuma giderdii  :D hep ama bi arkadasım vardı eşlerimizde arkadastı allahım benden  önce hamile kaldı o  geliyo karnını elliyo bebegiyle konuşuyo bana habire bişler soruyo eli belinde gezmeler falan ilk başta bu duruma bzulmuyodum ama sonra  ice azıttı ben hamile kalınca biraz düzeldi aman ben şöle yapıyorum sende yapıyomusun aman dikkat et erken dogurma bi hava bi hava ama erken doguran o oldu 6 aylık dogurdu sonra ben dogum yaptım ikizlerim oldu ya bana habire içtin okadar hormon ilacını ikiz oldu falan dedi bikaçkere sonunda lafı patlattım toprak verimliyse yapıcak bişey yok dedim sustu gerizekalı şimdide sanki bi o çocuk dogurdu hala afra tafra ama artık görüşmeyi kestim zaten hiç gelemem öyle kendini beyenmişliklere  :igrenc: :igrenc:  ohhh be içimi döktüüümm :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

GüzeLCe

Allahım olmayanlarada banada nasip et diyorum  :amin: :amin: :amin:

DİLVİN

ESKİDEN ÇOK KISKANIRDIM

ŞİMDİ İSE ONLARI GÖRDÜĞÜMDE HEMEN GÖBİŞLERİNE BAKIYORUM

BENIMKIMI BÜYÜK ONLARINKIMI DİYE

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

RABBIM INŞ ANNE OLMAK İSTEYEN HERKESIN GÖBİŞİNI DOLDURUR  :amin: :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

perçem

rabbim olmayan ve isteyen herkese versin inş :opucuk:
meleğim gelde hasretimi bitir

мiŁenα.

ıns aysem...

onceden cok yıneleyınce sınırlenırdım ama cok sevınırdım...sımdı ıse gobuslerıne bakıyorum ne zamn benımkıde cıkar dıyorum kı cıkmaya basladı karnım epey bellı :muzz: :nazar:

:love9: :love7: :love9:

****EMOŞİNN****

ALLAH VAKTİ GELİNCE BANADA NASİP ETSİN DERİM VEDE ÇOK DUYGULANIRIM

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?