bu sıteye kayıtlı herkeze selam olsun

Başlatan gizem06, 01 Ekim , 2009, 12:47:36

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: balkız - 01 Ekim , 2009, 15:23:30
sagoll canım sendemi bebek istiyosunn allah gönlüne göre verir inşallah :amin: :amin:
evet bende istiyorum ama olmuyo iki yıldır ugrasıyoruzz tüm testlerii yaptırdık hiç bi sorun cıkmadı esimdede bende ama olmuyo da en 4 ay önce akupunturu denedik o ay hamile kaldım ama 7 hafta sürdü gebeligim ve düştü simdi adet olmamada 2 gün var bekliyorumm bakalım
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

βαlκιz

vardır bi hayır  olur inşallahh  :amin: sende alırsın kucagına bebeginii kucagında bebeginle buraya yazarsın  :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: balkız - 01 Ekim , 2009, 15:33:18
vardır bi hayır  olur inşallahh  :amin: sende alırsın kucagına bebeginii kucagında bebeginle buraya yazarsın  :amin:
inşallahh kocaman bi sevincle yazarım hemde :laughing7:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

мiŁenα.

hosgeldın canım aramıza ıns ıyı paylasımalr olur

:love9: :love7: :love9:

şevval*yağmur

hoşşgeldin gizemcim allah gönlünün muradını versin  :amin:

SiBeL.İlaYdA

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: gizem06 - 01 Ekim , 2009, 15:01:58
adet gunume bır gun kaldı ama bu ay hıc belırtı yok her ay karnım agrıyodu goguslerım sısıyodu acıyodu usuyordum mıdem yanıyordu goz bebeklerım buyuyordu kırpıklerım dolgunlasıyordu vs vs sıtede yazan hersey basıma geldı yazmaktan cızmekten hesap yapmaktan hergun yumutlama gunu hesapayıp yazıp cızdıgım okudugum aldıgım cıktıları defalarca okumaktan bıktım yoruldum bu ay hamıle kalmak ıstıyorum tabı hayırlısıyla ınsallah 
canım hoşgeldin okadar hesap sadece kafanı yorar sitres yapma rahat ol bebiş olur inşallah :flowers: :flowers: :flowers:

can yine cannnn

oşgeldin aramıza nermin ben :flowers:
en kısa sürede göbişin dolar inşallah
can dediklerim....

Balböceği

..BahaR●●

aramıza h.geldinnn cnm...
hoş ve güzel sohbetler.....

Balböceği

bebisim seni biyerden gozum isiriyor ama nirden :ehi: :ehi: :ehi: