28 Nisan , 2024, 21:01:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HASANPAŞA KÖFTESİ

Başlatan miray, 01 Ekim , 2009, 10:52:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

kız cocougu anneye benzzesın ya :basardim:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

ama bizimki babasının kopyası 4 boyutluda gördük bu kadar benzer yani diyorum ya benim tek umudum göz renginde çünkü göz yapısıda aynı babası :y25: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:kıskanma canım :toothy10: :toothy10: :toothy10:

anammm adam ne sevınmıstır kendıne benzıyor dıye :toothy10:

< ESLAL >

:honk: :honk:yok canım nie kıskanayım :cildir: :cildir: :ehi: :ehi:
off uçtu hemde babasının kızı diye başlar oldu her cümleye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kıyamam :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

< ESLAL >

yüzü gözü benziyo ama hiç takmıyo hatun babayı 7 aylık oldu babası hala doğru düzgün hissetmedi o tekme atarken elini koyuyo hemen duruyo elini çekince pat vuruyo  :ehi: :ehi: başı buyruk olucak yani babamız çok kzıyo bu duruma ama huyu annesine çekmiş napalım :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

aanammm sımdıden baslamıs desene :toothy10: :toothy10: :toothy10:

< ESLAL >

:ehi: :ehi: :ehi: evt çok komik oluyo sadığın o tepkileri beni öldürüyo dr.la konuşcak bu durumu  :ehi: :ehi: :ehi:
inat olucak ben oğlakım kızımda oğlak olacak babası istiyo die tekme vurmaz benim kızım öyle  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

benımkıde koc olcak oda ınat olcak bende kocu annemde koc sulale kc dolu ınadınız bız :ehi: :ehi:

< ESLAL >

aman inat olsunlar kendi istekleri doğrultusunda olsun herşeyleri başkalarının buyruğunda olmasın kuzucuklarımız :love7:
ama bizimki biraz erken başladı bukadarda başı buyruk olmasada olurdu hani :ehi: :ehi: bu bi kaç kez olsa denk geldi diycez ama hep öyle 1 saat elini çekmesin 1 saat hiç kımıldamıyo zilli :k06: :k06:

мiŁenα.

ѕєν∂α¢αη

ben yapim bare bunu bugün :) hergün aynı stres çekilmiyo yaa :)

Uploaded with ImageShack.us

hüseb (ebuşş)

aşkitomm.....
bebeğimmm...

ღ♥ Nilda♥ღ

ayy canım çekti yarın bunu yapam ben  :hungry: :hungry: :hungry:
.   

Balböceği

ac ac hic hos olmadi buuuu canim istedi simdiiii  :ehi: :ehi: