Nicklerimizin anlamı ?

Başlatan can yine cannnn, 29 Eylül , 2009, 22:00:16

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

ezo ezginin kısaltılmış hali herkes ezo der bana ;)  ikinci 'o' da soyismimin ilk harfi bu nedenle EZOO :)

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: balkız - 30 Eylül , 2009, 01:29:35
Alıntı yapılan: selcaner6108 - 29 Eylül , 2009, 23:50:42
selcan adım canerde esımın adı oldu selcaner 61 trabzon 08 artvın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
vay uymuş güzel eşimde hep kızımız olursa adını gülşen  koyucaz diyo gülşahın gül'ü şenolun şen'i  oldu gülşen :k06: :k06:

cok gusel olur canım  cok ayrı bı anlamı oluyor :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

sarisinn

saçlarım sarı olduğu için ve sarı saçı çoook sevdiğim için sarışın koydum..gerçek adım mihrab...

Demet_dk

demet adımm
dk : oğlum doruk ve eşim kemal in baş harfleri  :love8:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: sarışınn - 30 Eylül , 2009, 13:43:32
saçlarım sarı olduğu için ve sarı saçı çoook sevdiğim için sarışın koydum..gerçek adım mihrab...
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

sarisinn

can yine cannnn

nicklerinizin anlamlarını yazmaya devam kızlar hadi
can dediklerim....

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

benımkı  ask  bıde melek ıkısı bırlesdı oldu ask melegı   ask dagıtan melek :k06: :k06: :k06: :icon_scratch:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

miray

adım miray kızımı papatyam diye severim genelde oyüzden koydum
kızım beyaz tenli ve sarısın oldugu için papatyaya bnezetiyorum tatlım pamugum benimm :k06:  :k06: :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

gercek adımı koydumm bende
sibelin anlamıda:gökyüzünden yeryüzene henüz düşmeyen yagmur tanesi 2si basak tanesi anlamına geliyomus :occasion14:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Uploaded with ImageShack.us

can yine cannnn

can dediklerim....

can yine cannnn

can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★