28 Mart , 2024, 14:29:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nicklerimizin anlamı ?

Başlatan can yine cannnn, 29 Eylül , 2009, 22:00:16

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

gerçek adım  bu benim  :basardim:

anlamıda
yumuşak,narin,ince demekmiş :muzz: :muzz: :muzz:
can dediklerim....

Balböceği

him herhalde benimkide balli bocek anlamindaymis yani cok dadlu sevimli dadini yirim gibisine :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

can yine cannnn

can dediklerim....

Balböceği

βαlκιz

ailem özellikle babam balkız  dediğii için nickimide balkız yaptım  ;D ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: bàLboc£qi - 29 Eylül , 2009, 22:17:54
cok dadluyum dimi kiz :ehi: :ehi: :ehi:

bilmem valla tadına bakmadım daha bakmayıda düşünmüyom  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

Balböceği

nermin niye kiiii ben cok dadluyum zaten dadumdan yenmezmis :ehi: :ehi: :ehi:

can yine cannnn

can dediklerim....

Balböceği

bende biliyommmmmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
eltilerim cekemiyorrrr

can yine cannnn

berabermi oturuyonuz eltilerinle way onların haline ozaman :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

Balböceği

yok ikisi kilisenin orda oturuyor biri ust katta diyomki madem cekemiyorsunuz beni ip takin cekin diye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

selcan adım canerde esımın adı oldu selcaner 61 trabzon 08 artvın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

βαlκιz

Alıntı yapılan: selcaner6108 - 29 Eylül , 2009, 23:50:42
selcan adım canerde esımın adı oldu selcaner 61 trabzon 08 artvın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
vay uymuş güzel eşimde hep kızımız olursa adını gülşen  koyucaz diyo gülşahın gül'ü şenolun şen'i  oldu gülşen :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

= - =SeLSeBiL= - =

benim nickim cennetteki bi pınarın ismi. çok hoşuma gidiyor. kurandada 1 kere geçiyor
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(