08 Mayıs , 2024, 15:58:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eşiniz ve Annesi Evlenmeden Önceki Halinden Farklı mı?

Başlatan Balböceği, 29 Eylül , 2009, 03:15:03

« önceki - sonraki »

vuslat

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 30 Eylül , 2009, 18:57:31
Alıntı yapılan: vuslat86 - 29 Eylül , 2009, 19:55:22
bu arada sadece sayınvalidemi yazmışım.. oda değişmedi kocşimde hala ilk günkü gbiyiz hatta şimd lkünkünden daha iyyiz  :nazar:
allah bozmasın tubişim :opucuk: :opucuk:
ammiinn canımmm benimmm allah kmsenin yuvasını bozmasınn.. mutluluğu arttırsın azaltmasın işşallahhh  :amin:

[/ur

Balböceği

dileKKK:)

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 29 Eylül , 2009, 19:20:48
Alıntı yapılan: vuslat86 - 29 Eylül , 2009, 08:22:50
benimkide değişmedi ozamanda çok konuşuyodu şimdide, ozamanda alttan alttan laf sokuyodu şimdide.. ama en güzeli ozamanda mutfağana sokmuyodu şimdide  :k06: :k06: :k06: :k06:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
allah senin iyliğini versin ya filimsin ha

bendede bişey değişmedi kayınvalidem hep melekti hala melek :love9:
kocamı o zamanda parmağımda oynatırdım şimdide  :ehi:
değişen bişey yok hep mutluydum hep mutluyum allahıma bin şükür :amin: :nazar:
ABLAM NASIL YAPIYON YAA TÜYO YOMU İHTİYACIM VAR..

can yine cannnn

canım benim tamamen şans birde
kocanın biraz küçük dileğe düşkün olması lazım :toothy10: :toothy10:
bu şaka tabi canım ne bileyim bizim evde ben hep bir adım öndeyimdir ondan oynatıyom dedim yani zamanında kötü korkutmuşum galiba şimdide sıkıyo işte :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
can dediklerim....

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

BEN KAYINVALİDEMİ İLK GÖRDGÜMDE HİÇ SEVMEMİŞTİMMM ODA BENLE KONUSMUYODU ZATEN PEK FAZLA ALLAHIM NE BİÇİM BU KADINN DİYODUMM BEN BUNLA AYNI YERDE OLSAMM KESİLİKLE YAPAMAM DİYODUMMM SONRA SNRA DEGİŞTİİİ ŞİMDİ ARAMIZZ COKK İYİ  İYİ Bİ DEGŞİM OLDU ONUN Kİ  :k06: KOCİŞİMLEDE İYİ COK ŞÜKÜR O HİÇ DEGİŞMEDİİİİ  :love3:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Balböceği

Benimde icim isinmamisti ama sukur aramizda bisiler yok gayet iyiz  :suclu: :suclu:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: :)  sibel  :( - 26 Kasım , 2009, 19:53:28
BEN KAYINVALİDEMİ İLK GÖRDGÜMDE HİÇ SEVMEMİŞTİMMM ODA BENLE KONUSMUYODU ZATEN PEK FAZLA ALLAHIM NE BİÇİM BU KADINN DİYODUMM BEN BUNLA AYNI YERDE OLSAMM KESİLİKLE YAPAMAM DİYODUMMM SONRA SNRA DEGİŞTİİİ ŞİMDİ ARAMIZZ COKK İYİ  İYİ Bİ DEGŞİM OLDU ONUN Kİ  :k06: KOCİŞİMLEDE İYİ COK ŞÜKÜR O HİÇ DEGİŞMEDİİİİ  :love3:

kayınannemi ilk br bayramda ziyerete gitmiştim o zaman daha çıkıyoduk eşimle o zamanda çok pozitifti 7 yıl oldu hala pozitif canımı veririm anneme :love9: :love9: :love9: :love9:
eşimdede kuş bakma sevdası dışında bir değişim yok ne yapalım oda onun hobisi işte
can dediklerim....

miray

biz esimle cifte kumrularız hala
kayınvalidem ve görümcem arada gelip ortalıgı karıstırmazsa  :cildir:  :cildir:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

kayınvaldemler değişmedi dahada iyi oldular ama eşim  değişti sanırım anlaşırken zırp pırt herdakka gezmeye gidemessin derdi bende derdim tabi her dakka olmazz meyerse hiç ğidemezmişim evlendikten sonra anladımm  :k06: :k06:

eşimde hiç değişmedi başka bi konuda anlaşırkende herdediğimi yapar mutlu ederdi evleneli 2yıl oldu gene aynı çok severm kocamııııııııı :hieyt: :hieyt:

bi kaç huyunu silsemm daha iyi olucak emmeeeeeee  :k06:
idare ederim garee napaak  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ♥ღYELİZ♥ღ - 30 Kasım , 2009, 18:14:40
kayınvaldemler değişmedi dahada iyi oldular ama eşim  değişti sanırım anlaşırken zırp pırt herdakka gezmeye gidemessin derdi bende derdim tabi her dakka olmazz meyerse hiç ğidemezmişim evlendikten sonra anladımm  :k06: :k06:

eşimde hiç değişmedi başka bi konuda anlaşırkende herdediğimi yapar mutlu ederdi evleneli 2yıl oldu gene aynı çok severm kocamııııııııı :hieyt: :hieyt:

NİYE KIZ HİÇMİ YOLLAMIYO GEZMAYA YAAAAAAAAA :caca:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

anam benımkı salı vermıs gıt dıye gıtmıycemı bıldıgınden galıba cunkı kımse yok gıdecek :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ - 01 Aralık , 2009, 00:06:54
anam benımkı salı vermıs gıt dıye gıtmıycemı bıldıgınden galıba cunkı kımse yok gıdecek :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
SENİNKİDE ÇOK AKILLI HA  :ehi: :ehi:
can dediklerim....

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 01 Aralık , 2009, 00:05:14
Alıntı yapılan: ♥ღYELİZ♥ღ - 30 Kasım , 2009, 18:14:40

NİYE KIZ HİÇMİ YOLLAMIYO GEZMAYA YAAAAAAAAA :caca:

çok sıkmıyor canım evin alışverişie yolluyo çoçukların okuluna bide hastane işi oldumu :k06: :k06:

2haftada 1 anneme gidiyom okadar mah. serbesttim amateyzemler izmirde çok yakın mesafe ama boşver onalr gelsin der veya canım sıkıldı hadi ben bi sahil kenarı yapım desem mümkün değil manisa gidince telde kavga ederim sürekli arkadaşa yollamz onlar sana gelsin der ama geri kalan isteklerim ne olursa olsun yerine getirmeye çalışır yiğidi öldür hakkını yeme misali

ѕєν∂α¢αη

kayınvalide aynı hiç değişme yok. melek mi şeytan mı anlamadım hala.
kocişim de hiç değişmedi. gez der git der karışmaz ama giden kim gezen kim canım sıkılır o olmadan gezmeyi ne yapam ben.

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

kaynanam bu sra kızı evlencek diye benle iyi olmaya çalışıoo yanlız kalcak yaa yanıma gelip gitmek içinn ama   :caca: :caca: :caca: umrumda degillll
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: