28 Nisan , 2024, 18:18:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

....aklinizdan suan ne geciyor......?????

Başlatan ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥, 28 Eylül , 2009, 23:44:58

« önceki - sonraki »

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Demet_dk

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

evı terk etme :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:k esımın uyuz arkadası ve esı gelıyo ben bu aksam kafayı yerım  :cildir:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

can dediklerim....

Balböceği

****EMOŞİNN****

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

мiŁenα.

askımla uyumayı...tek yatamıyorum patlıyorum bu sefr pc basına gecıyorum basım daha cok agrıyor :cildir: :cildir:

:love9: :love7: :love9:

GüzeLCe

keşke işten erken gitsemde temizlik yapsam  :icon_scratch:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

can yine cannnn

can dediklerim....