29 Nisan , 2024, 01:22:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Msn'deki Kişisel İletinizde Ne Yazıyor

Başlatan can yine cannnn, 26 Eylül , 2009, 23:55:27

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

İNSANLARIN GERÇEK YÜZLERİNİ GÖRÜNCE KÖPEĞİMİ DAHADA ÇOK SEVİYORUM :laughing7:
can dediklerim....

..BahaR●●

can yine cannnn

can dediklerim....

мiŁenα.

aya baktım senı gordum sana baktım ayı gordum :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

serra_emine

O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

can yine cannnn

SENDE ÖRNEK AL BENİ BELKİ BULURSUN BENLİĞİNİ :laughing7:
can dediklerim....

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

fai la tua vita! La tua vita = Hayatini yasa kendi hayatini!!!! ;)

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

GüzeLCe

βαlκιz

gün be gün büyüdünüz içimde,gün be gün büyüyorsunuz şimdi gözümün önündee :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

GüzeLCe

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

canım kızım 5 aylık oldu[a=4]I Die For You Asyam٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(̾●̮̮̃̾•̃[/a]                                                                                                                                                                                                                   :opucuk: yazıyo  :opucuk:

Uploaded with ImageShack.us

GüzeLCe