tekrar başlamasını istediğiniz diziler:)

Başlatan мiŁenα., 26 Eylül , 2009, 18:09:37

« önceki - sonraki »

vuslat

[/ur

βαlκιz

Alıntı yapılan: vuslat - 12 Kasım , 2009, 17:40:50
eşref saati....
eşref saati evet o dizide kadın çocunu düşürüyodu o bölümde hüngür hüngür aglamıştım hamileydim  :y25: :y25: :y25:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

vuslat

Alıntı yapılan: вαℓкız - 12 Kasım , 2009, 17:42:09
Alıntı yapılan: vuslat - 12 Kasım , 2009, 17:40:50
eşref saati....
eşref saati evet o dizide kadın çocunu düşürüyodu o bölümde hüngür hüngür aglamıştım hamileydim  :y25: :y25: :y25:
ay ben bile ağlamıştım ordayaa... ki çocuğum olmadığı halde  :crybaby2: son bölümleri çok hüzünlüydü o güzelim cıvıl cıvıl kızın hayatının içine ettiler sayın senaryocular  :violent1:

[/ur

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

evt esref saatiii

serseri cikti yine bak onu cok severek izlemistim  :icon_thumright:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Balböceği

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

βαlκιz

kaybolan yıllarrrrrr fikrimin ince gülüüü ıhlamurlar altındaaaa en çok ıhlamurlar altındaa bayılıyodum o diziyeee ahh ahh lise 1 e gidiyodum o dizi varkenn  :y25: :y25:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

offf kizlar ben ne zman acip birgun ciddi anlamda diyorum dizilere sinamalara bakcamm
yapamiyorummm bakamiyorummmm

βαlκιz

Balböceği

balkizim eskiden annem kardesim yatardii yalnz kalirdim tmm pc vardi cnm gene sikkin degildi
simdi geldimn geleli inan 4 bucuk 5 ay olcak daha tek bi dizi filme bakamadimm
eskiden hosuma giderdi bizimkiler yatardiya gecenin yharisina kadar izlerdimm
ama suda var hersey baba evinde guzelmis yalnizlik cok kotu cokkkkk  :cildir: :cildir: :cildir:

βαlκιz

gerçekten öyle baba evinde herşey daha güzeldii yaa şimdi mutluyuz herşyimiz var ama baba evi daha bi başkaaa gerçektenn ozamanki zevkleri alamazsnn kii  :y25: :y25: çocuklar olmadan önce gideridmm devamlı istanbula valla bekarmış gibii ohh yan gelip yatardımm şimdii iki çocukk bi tuhaf oluyomm

Balböceği

ya sorma yemek yerken bile ozman zevki varmis
ne yaparsam yapayim zevkliymisss doganin kanunu bu ama herkes evlenir coluk cocuga karisirmis
ahhh ahhh  :crybaby2: :crybaby2: