YA LÜTFEN BİRİ BU SEFER CEVAP YAZSIN!!!!

Başlatan Dilek&Yusuf, 25 Eylül , 2009, 20:30:28

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

MERHABA ARKADAŞLAR BEN DİLEK 11 AYLIK EVLİYİM.ADETİM GEÇELİ BUGÜN 23 GÜN OLDU İDRAR TESTİ YAPIYORUM NEGATİF.Bİ SİTEDE OKUDUM İKİ AY ÇIKMAMIŞ TESTTE SİZCE HAMİLE OLMA İHTİMALİM VAR MI?

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

cnm vallah hic bir bilgim yok ama kan testi yaptirsana cnm daha saglam olur.....

Dilek&Yusuf

GÜZELM BURDA SAĞLIK OCAĞI VAR ORAYA DA GİTTİM İKİ KERE GEÇEN AYDA GİTMİŞTİM HEP AYNI ADAM KAN ALIYOR UTANIYORUM ARTK

Dilek&Yusuf

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bisey olmaz bidaha git cnm benim...

ben iyiym cok sükür suan tam 7+3 haftaligim yarinda ilk kez doktora gitcem insallah bebisimin kalp atislarini duyarim dua et benim icin cnm...

can yine cannnn

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 25 Eylül , 2009, 20:36:51
GÜZELM BURDA SAĞLIK OCAĞI VAR ORAYA DA GİTTİM İKİ KERE GEÇEN AYDA GİTMİŞTİM HEP AYNI ADAM KAN ALIYOR UTANIYORUM ARTK
utanılacak ne varya onun işi o canım sen git yaptır ayrıca bu konu hakkında hiçbir bilgim yok diğer açtığın konununda görmiüştüm ama yazacak bişeyim olmaığından yazmamıştım bence bir daha yaptır yada dr allatn ultrasonla baksın kistin vardı senin tatlım belki onlada alakalı olabilir
can dediklerim....

Dilek&Yusuf

nermincm bilmiyorumki kistle alakalı mı insan hep umut ediyo umut bekliyo işte en iyisi dediğin gibi sağlık ocağına gidim hafta içi.

Dilek&Yusuf

((((inşallah cnm bebişini sağ salim kucağına alırsın ve hiçbir sorun çıkmaz...))))

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Dilek&Yusuf

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

vallah yavas yavs cikmaya basladi aslinda daha cok erken ama bende anlamadim kizz... :tongue3:

mehida

ozaman bebekten deil yemekten büyümüştür  :k06:
Biz de öldük. Ama her şeye rağmen bu yeryüzünde şarkılar söyledik.   
Teşekkürler dünya...

*TuGba*

canm naslsın bence dr. gıt ultrosonla baksın ben dun gıttım 3 tane kıst var dedı sok oldum :crybaby2: :crybaby2:

Dilek&Yusuf

bendede var kist ama benmki ameliyat olmadan gitmiyo ilaçla falan gitmiyomuş yani ama 2cm valla 2 cm şey öyle sancı yapıoki anlatamam

GüzeLCe

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 26 Eylül , 2009, 13:17:36
bendede var kist ama benmki ameliyat olmadan gitmiyo ilaçla falan gitmiyomuş yani ama 2cm valla 2 cm şey öyle sancı yapıoki anlatamam
canımsn üzülme sakın benm annemde de vardı ilk çocuğu benm ama 3 yıl olmamış.amelayat olacaqı gün  hamile old öğrenmiş sonucunda ben :toothy10: