Baba Olmak…

Başlatan ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★, 25 Eylül , 2009, 15:45:18

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Bu gun cok duygulandim gercektennn

Bu gun esimin kizlarina ne kadar cok duskun oldugunu iyice anladimmm

Rumeysaya cok az pasta kremasi tattirmistimm , sumeyye uyuyordu..neyse pastayi yedik bitti tabi

esim bunu unutmamis, disari cikip cöpleri atacagim dedi, markete gidip ayni pastadan almisss sirf sumeyyede tatsin diyee :love3: :love9:

canim ne geregi vardi dedim nasil olsa krema tadimlik verdik, hayir olsun sumeyyemde tatmali adil olalim dedi :k06:

ALLAH babamizi basimizdan eksik etmesinnn

cumlemizinkini insallah

Lă_Tăhzen!

masallah yaaa ne guzelll bende çok duygulandım  :y25:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥ ιкιz αηηєѕι ♥ - 17 Aralık , 2010, 18:31:50

Rumeysaya cok az pasta kremasi tattirmistimm , sumeyye uyuyordu..neyse pastayi yedik bitti tabi

esim bunu unutmamis, disari cikip cöpleri atacagim dedi, markete gidip ayni pastadan almisss sirf sumeyyede tatsin diyee :love3: :love9:

canim ne geregi vardi dedim nasil olsa krema tadimlik verdik, hayir olsun sumeyyemde tatmali adil olalim dedi :k06:

cumlemizinkini insallah

:amin: :amin: :amin: ne guzel eşin adil olmayı daha kucuk yasta hıssetırıyor  cocuklarına  :nazar:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ❤✿♫P@RİSS♫✿❤ - 19 Aralık , 2010, 03:01:41
Alıntı yapılan: ♥ ιкιz αηηєѕι ♥ - 17 Aralık , 2010, 18:31:50

cumlemizinkini insallah

:amin: :amin: :amin: ne guzel eşin adil olmayı daha kucuk yasta hıssetırıyor  cocuklarına  :nazar:

evet canim  :amin: :amin:

nilüfer elif

ÇOK İNCE Bİ DÜŞLÜNCE NE GÜZEL YAAAAAAAA :flowers: :flowers: :flowers:
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

muhribe

benim babam da böyledir. üç kızı var ne alsa hepimiz için alırdı. bi gün ablam evliydi, babam dilim pasta almış gelmiş. ablamı da unutmamış. ablanızın payını evine gidin verin demişti  :love9: ne zaman bize gelecek olsalar mevsimine göre benim sevdiğim meyvelerden alır getirir. Allah yokluğunu göstermesin  :amin: