2009 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri

Başlatan bora-ela, 25 Eylül , 2009, 11:33:58

« önceki - sonraki »

callaela

süper valla selma.. benim hatun 2-3 saatte bir emiyor.. aferin ömere :aferin:
bende smdi kuzuma peynirli maydonozlu omlet yaptim, bi yandanda yogurt corbasi kayniyor.. evde  yaptigim sebze corbalarini yemiyor bari sevdigi biseyi yapayim dedim..

Selma ve Ömer Böcek

Alıntı yapılan: callaela - 03 Aralık , 2009, 12:17:53
süper valla selma.. benim hatun 2-3 saatte bir emiyor.. aferin ömere :aferin:
bende smdi kuzuma peynirli maydonozlu omlet yaptim, bi yandanda yogurt corbasi kayniyor.. evde  yaptigim sebze corbalarini yemiyor bari sevdigi biseyi yapayim dedim..

Ay yiyosa ne güzel, benimki de yemiyo sebze çorbalarını, tarhanaya dadandık bu ara, ama doktor sorun değil, zorlamayın çok dedi, ben de takılmamaya çalışıcam inş.

callaela

03 Aralık , 2009, 12:44:14 #92 Son düzenlenme: 03 Aralık , 2009, 12:47:25 callaela
resimlerde gayet normal gorunyo hersey selma kac kilo omer?nedir bukdr soruin ettigin... bnmkide yemek seciyor cogu zmn kavanoz cesitlerini seviyo diye yediriyorum drda onlardan yesin bi sorun yok diyo.. duzenli kahvaltimiz yok benden yiyo biraz.. oglen yemegi, meyve  uc bes kasik ikindide , iyi gcler muhallebisi tum gun yedigi buuu.. ha emiyo iste ara ara.. elada az yiyo

Selma ve Ömer Böcek

Alıntı yapılan: callaela - 03 Aralık , 2009, 12:44:14
resimlerde gayet normal gorunyo hersey selma kac kilo omer?nedir bukdr soruin ettigin... bnmkide yemek seciyor cogu zmn kavanoz cesitlerini seviyo diye yediriyorum drda onlardan yesin bi sorun yok diyo.. duzenli kahvaltimiz yok benden yiyo biraz.. oglen yemegi, meyve  uc bes kasik ikindide , iyi gcler muhallebisi tum gun yedigi buuu.. ha emiyo iste ara ara.. elada az yiyo

Canım dün 8530 du yani tam 8 i bitti Ömerin, bi de bende süt olmadığı için endişeleniyorum, siz göğsünüze koyduğunuzda açsa emer ama Ömer bana bağlı verirsem ancak o zaman yiyo, neyse sağlığı ve gelişimi çok iyi çok şükür, bıraksam koşacak sıpa o derece hareketli, kilo takıntım da geçecek inş.

Selma ve Ömer Böcek

Çağlacım siz oto koltuğu aldınız mı bu arada, yoksa ana kucağımı kullanıyosunuz otoda?

GÜLGÜNEŞ

selam kızlarrrrrrrr

bahar sağolsun o söyledi burda buluştuğumuzu :D kaç gündür açılmıyor diğer forum neyse sizleri çok özlemişim çok aradım yahuuuu

burcu geçmiş olsun canım sana da elaya da
meryem selma sizlerinde dişleri hayırlı olsun bi güneş kaldı bide tuğra sanırsam diş çıkarmayan...
çağla ela çok tatlı olmuş sanki dişi harry pottera benzemiş :D bende yayla çorbası yaptım bakalım yiyecek mi
yasemincim sende iyice üzme kendini canım ne yapalım herşey onların iyiliği için...
hatice çok geçmiş olsun bebişine canım umarım ciddi bir alerji değildir

bora-ela

bora-ela

kızlar elaya akşam eve giderken buhar makinası almam lazım. göğsü dolu ya rahatlatır biraz.
odada çalıştırayım nefesi açılır.

Selma ve Ömer Böcek

Hoşgeldin Gülfidancım sen de, burası iyi oldu yine, alışınca insan arıyor gerçekten...

Selma ve Ömer Böcek

Alıntı yapılan: bora-ela - 03 Aralık , 2009, 13:36:21
kızlar elaya akşam eve giderken buhar makinası almam lazım. göğsü dolu ya rahatlatır biraz.

Canım markası ne oluyo onların, fiyatları nasıl?

gonc@

Selma ve Ömer Böcek

merum

ayy bende geldim kızlar hemde ne telaşla.
Oğlan minderin üzerinde dönerken kolunu ters çevirdi hemen hastaneye götürdük nasıl ağlıyordu yavrum dokunamadık koluna. Acilde ortopedi doktoru yokladı önce, ben sandım ki, röntgene gönderecek bi vıyakladı bizimki doktor tamam yerine oturttum beş dakikaya kalmaz düzelir dedi. Gerçektende hemen sakinleşti oğlan nerdeyse ellerine sarılıp öpecektim doktorun. Yüreğim ağzıma gelmişti kırdı diye. Meğer dirseğinden çıkarmış kolunu. Doktor panik yapmayın siz getirmeseydiniz bile o oynarken düzeltirdi dedi. Bir iki yaşına gelene kadar sık yaşanırmış bu olay. Bizim afacanı tutabilene aşk olsun kaşla göz arasında dönüveriyor. Aklınızda olsun böyle bir şeyle karşılaşırsanız benim gibi panik yapmayın.  :y25:
[/

bora-ela

Alıntı yapılan: Selma ve Ömer Böcek - 03 Aralık , 2009, 13:37:30
Alıntı yapılan: bora-ela - 03 Aralık , 2009, 13:36:21

Canım markası ne oluyo onların, fiyatları nasıl?

canım çağdaş marketde sınbo varmış 44 tl. ye.

callaela

Alıntı yapılan: Selma ve Ömer Böcek - 03 Aralık , 2009, 13:00:28
Çağlacım siz oto koltuğu aldınız mı bu arada, yoksa ana kucağımı kullanıyosunuz otoda?

ben puseiti alirken onun araba koltugunuda almistim. hem arabada hemde port bebe cikip onu pusete takabiliosun.. ama 9 aylik olunca yenisini alicam montla sigmiyor..