2009 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri

Başlatan bora-ela, 25 Eylül , 2009, 11:33:58

« önceki - sonraki »

juclea

Alıntı yapılan: gulcin76 - 19 Ocak , 2010, 17:12:34
SELAM KIZLAR BUGÜN KİMSE YOK GALİBA BİRŞEY SORUCAM AKŞAM BEBEĞİ MUHALLEBİ VEREN ANNLERE GECE TEKRAR BEBEĞİNİZE UYANINCA BİBERON MAMASI VERİYORMUSUNUZ MUHALLEBİ SABAHA KADAR TOK TUTARMI MERAK ETTİMDE
tutmuyo arkadaşım ama sayısını azaltıyo yinede.fazla kalkmıyosun

gulcin76

Alıntı yapılan: juclea - 19 Ocak , 2010, 18:04:19
SELAM KIZLAR BUGÜN KİMSE YOK GALİBA BİRŞEY SORUCAM AKŞAM BEBEĞİ MUHALLEBİ VEREN ANNLERE GECE TEKRAR BEBEĞİNİZE UYANINCA BİBERON MAMASI VERİYORMUSUNUZ MUHALLEBİ SABAHA KADAR TOK TUTARMI MERAK ETTİMDE

vallah arkadaşım keşke az kalksam gece 11 defa kalkıyorum  :dontknow:

juclea

Alıntı yapılan: gulcin76 - 19 Ocak , 2010, 18:34:46

ayy arkadaşım senin yaramazda iyice abartmış valla..yazık sana..kaç içiyo herseferinde.
kaç aylık oldu

gulcin76

Alıntı yapılan: juclea - 19 Ocak , 2010, 18:38:20

ayy arkadaşım senin yaramazda iyice abartmış valla..yazık sana..kaç içiyo herseferinde.
kaç aylık oldu

vallah canım benim  kızım 7.5 ayklık vallah artık cıldırmanın eşiğindeyim gece 150 cc muhallebi yiyip yatıyır ama banamısın demiyor yarım saat te bir ayakta ayağımda salladığımda uyuyor yatağına yatırınca uyanıyor bu olay yaklaşık sabahh 6 ya kadar devam ediyor tabii bu aralarda da gece sayıyorumtam 11 12 kere kalkıyor galiba alışkanlık yaptı nasıl kendi kendine uyumayı öğretcem ben bu kıza bilemiyorum :BangHead:

juclea

Alıntı yapılan: gulcin76 - 19 Ocak , 2010, 18:49:05
Alıntı yapılan: juclea - 19 Ocak , 2010, 18:38:20

kaç aylık oldu

vallah canım benim  kızım 7.5 ayklık vallah artık cıldırmanın eşiğindeyim gece 150 cc muhallebi yiyip yatıyır ama banamısın demiyor yarım saat te bir ayakta ayağımda salladığımda uyuyor yatağına yatırınca uyanıyor bu olay yaklaşık sabahh 6 ya kadar devam ediyor tabii bu aralarda da gece sayıyorumtam 11 12 kere kalkıyor galiba alışkanlık yaptı nasıl kendi kendine uyumayı öğretcem ben bu kıza bilemiyorum :BangHead:
evt ya gerçekten alışkanlık etmiş seninki..kaç cc içiyor her kalktığında.acaba gerçekten acıktığındanmı kalkıyo yoksa fenalığındanmı...eğewr azz yiyorrsa herseferinde mama yapma emzikle uyutmaya çalış.ama fazla yiyorsa acıkıyor.ozamanda mama yerine gece tahılının biraz sulandırarak içir.

SiBeL.İlaYdA

herkese slm valla gülçincm bnm kızı patlayana kadarda muhallebi yedirsen en az 3 kez mamaya 3 kezdeyalancı memeye kalkar :ehi:

gulcin76

Demet_dk

seheryeli

kızlar selam İhsan Ebrar ile bende aranızdayım artık burada şu bizim eski forumun akibetini bilen biri bana da anlatabilir mi acaba ?

neslihan

merhaba kızlar bebeğim çok huzursuz iki gündür.Ateşi 37,2 felan öksürüğü felan yok maşallah ama uyumuyor.Dişten mi acaba 8.aya girdik daha dişimiz yok.

seheryeli

Alıntı yapılan: neslihan - 25 Ocak , 2010, 08:57:59
merhaba kızlar bebeğim çok huzursuz iki gündür.Ateşi 37,2 felan öksürüğü felan yok maşallah ama uyumuyor.Dişten mi acaba 8.aya girdik daha dişimiz yok.

merhaba canım ateşi normal dişten olabilir diş etlerini iyi takip edersen anlarsın önce alttan ikisini çıkartacak biliyorsundur ... her bebek farklı bulgular gösteriyor diş dönemi Allah kolaylık versin

Demet_dk

SiBeL.İlaYdA

herkese mrb bebekler ve sizler nasılsınız bnm ilaydam artık sürünerek deil dizlernn üsütnde emeklemeye başladı maşallah  :nazar: üst dişimiz hala yok malesef öptük sizi