2009 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri

Başlatan bora-ela, 25 Eylül , 2009, 11:33:58

« önceki - sonraki »

Demet_dk

annemde bana yakın bi eve taşındı saolsun 2 sokak var aramızda
ama biz annemlerde kalıyoruz onların evi daha sıcak
hemde tek başıma başedemezdim annemde zaten bırakmıyo saolsun

SiBeL.İlaYdA

kızlar temin gördüm ikinci dişimiz çıkmış  :nazar: çektiğimiz 10 gündür bunun içinmiş demek darısı başınıza  :)

neslihan

YENİ DİŞİNİZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN.DARISI BİZE İNŞALLAH :amin: :nazar:

Demet_dk

gulcin76

selam kızlar kimse varmı

bu kızım kucaktan inmez oldu arık bel fıtığıda olmam yakındır bugün teyzemiz geldi şimdi o ilgileniyor ben biraz kafamı dağıtayım dedim yoksa kızada yararlı olamıyacağım

Demet_dk

benimkide devamlı kucakta Allahtan yalnız deilim
annem eşim babam kardesim hep yanımda saolsunlar
ama yine de kol kaslarım oldukça kuvvetli ve sıkı  :ehi:

SiBeL.İlaYdA

Alıntı yapılan: neslihan - 11 Ocak , 2010, 15:43:09

saol cnm
Alıntı yapılan: gulcin76 - 11 Ocak , 2010, 16:46:43
selam kızlar kimse varmı

bu kızım kucaktan inmez oldu arık bel fıtığıda olmam yakındır bugün teyzemiz geldi şimdi o ilgileniyor ben biraz kafamı dağıtayım dedim yoksa kızada yararlı olamıyacağım

slm gülçicnm senin bu cadı kızı bana göndersene bi ısırcm onu ne bu ya cadı

ışıl.nur

kızlar salgın varmıs haberınız olsunn oksurukle baslıyo grıbe cevırıyo bızımkıler tutuldum kac oldu hava verılıyo bırınınkı astımdan bırınınkı bu salgından kac gundur acıllerdeyız kactane cocuk geldı bu oksuruk yuzunden

SiBeL.İlaYdA

nes05

sibelçim hayırlı olsun canımyeni dişiniz

benim kerata yılbaşı akşamı ikisini birden çıkardı, artık gülünce önde 2 tane dişi görünoyor, çok şeker ama ısırması pek zevkli değilmiş, bu aralar çok keyifsiz acaba üsttekilerdemi çıkacak bilemiyorum

bu arada benimde dişim çıkıyor  :toothy10:
daha doğrusu yirmilik dişlerimden sonuncusu ve felaket ağrı yapıyor, özellikle kulağım acayip ağrıyor
şimdi oğlumu çok iyi anlıyorum, çekilcek acı değil vallahi, eşimde dalga geçiyor oğlunumu kıskandın diye

nes05

Alıntı yapılan: yeliz06 - 11 Ocak , 2010, 13:05:13
Neslihan gözün aydın canım. Bende annemi sürekli yanımda istiyorum. Oğlum 7 aylık oldu annem doğumdan sonra toplamda 5 ay kalmıştır bizde. Aslında yakında da oturmuyor, Manisayla Ankara yani. Ama bana kıyamıyo çağırınca hemen geliyor sağolsun. Allah onları başımızdan eksik etmesin.

canım annem yalvar yakar zorla geldi
ben sinoptayım annemler amasyada, çok uzak değil ama annem biraz rahatsız, benim yüzümden burdayken bişey oluverir diye çok korkuyorum , cumada gidecekler  :crybaby2: daha gitmeden özledim desem yeridir, çok alışma gitmemiz daha zor olur diyorlar, keşke aynı yerde olabilsek ama nedreee  :amin:

SiBeL.İlaYdA

Alıntı yapılan: nes05 - 12 Ocak , 2010, 00:22:35

sibelçim hayırlı olsun canımyeni dişiniz

benim kerata yılbaşı akşamı ikisini birden çıkardı, artık gülünce önde 2 tane dişi görünoyor, çok şeker ama ısırması pek zevkli değilmiş, bu aralar çok keyifsiz acaba üsttekilerdemi çıkacak bilemiyorum

bu arada benimde dişim çıkıyor  :toothy10:
daha doğrusu yirmilik dişlerimden sonuncusu ve felaket ağrı yapıyor, özellikle kulağım acayip ağrıyor
şimdi oğlumu çok iyi anlıyorum, çekilcek acı değil vallahi, eşimde dalga geçiyor oğlunumu kıskandın diye

herkese günaydın nasılsınız saol neslihancım üst dişler daha kötüymüş ve de gittikçe kötüye gitçekmiş ne yapcaz bilmem  :honk: bakıyom senden oğluna özenmisn kıskandı demek  :ehi:

Demet_dk

SiBeL.İlaYdA

SiBeL.İlaYdA

mrb kızlar kimseler yok bakıyom  neslihan yani nes05 canım girince özeline bak