2009 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri

Başlatan bora-ela, 25 Eylül , 2009, 11:33:58

« önceki - sonraki »

yeliz06

Günaydın Sibelcim. Nasılsın, ilayda nasıl?

SiBeL.İlaYdA

saol cnm iyiyiz şükür uyuyo şuan ama ilayda gece kalkma modası çıkardı bnmde boğazım ağrıyo bu gece beni mahvetti siz nasılsınz

yeliz06

İyiyiz canım bizde. Ardanın kahvaltısını yaptırdım, uyuttum. Pelinde anaokulunda. Annemle keyif yapıyoruz biraz.

İlayda gece çok mu uyanıyor?

nes05

herkese merhaba

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz

annemler geldi, çok mutluyum çooooooooook, ama oğlum çok yabancıladı, artık yabancıyı, anne babayı ayırt etmeye başlamış, ama yavaş yavaş alışıyor

hafta sonu samsuna ve sinoba gittik, çok yoruldu, uyur zannettim ama malesef özellikle bu gece sürekli uyandı, "yorulsunda uyur" tezi böylece çürümüş oldu sanırım

bu arada kanal 1 de, annne olunca anladım programı var, güvenli bağlanmayı anlatıyor, izlemesinizi tavsiye ederim

neslihan

gözünaydın canım.bebekler yorulunca uyku saatleri kayınca daha fazla huzursuz oluyor ve uyumuyorlar

nes05

dün oyuncakcıda eşim eline iki tane top  almış, birinin üzeri renkli, birinde sünger babın resmi var, bana hangisini alıyım diye sordu, bende oğlun burda ona sor dedim, topların ikisinide uzattık, bi ona  baktı bi diğerine, sonra tekrar ikisinede ayrı ayrı baktı ve sünger bab olanı seçti  ;D
tabi biz marketin ortasında çığlık çığlığayız,  :hieyt: kendi seçimleri var artık, aferin oğlumuza diye, mutluluktan ne yapacağımızı şaşırdık, sonra baktıkki etraftaki herkes bize bakıyor  :suclu:
hani derlerya görmemişin oğlu olmuş hesabı  :toothy10:

nes05

Alıntı yapılan: neslihan - 11 Ocak , 2010, 12:05:00
gözünaydın canım.bebekler yorulunca uyku saatleri kayınca daha fazla huzursuz oluyor ve uyumuyorlar

merhaba, evet gerçekten öyle, dün akşam canıma okudu resmen, zaten uykusuz bir bebek, bide yorgunluk  :cildir:
gece kafayı yiyecektim nerdeyse

neslihan

Alıntı yapılan: nes05 - 11 Ocak , 2010, 12:08:39
dün oyuncakcıda eşim eline iki tane top  almış, birinin üzeri renkli, birinde sünger babın resmi var, bana hangisini alıyım diye sordu, bende oğlun burda ona sor dedim, topların ikisinide uzattık, bi ona  baktı bi diğerine, sonra tekrar ikisinede ayrı ayrı baktı ve sünger bab olanı seçti  ;D
tabi biz marketin ortasında çığlık çığlığayız,  :hieyt: kendi seçimleri var artık, aferin oğlumuza diye, mutluluktan ne yapacağımızı şaşırdık, sonra baktıkki etraftaki herkes bize bakıyor  :suclu:
hani derlerya görmemişin oğlu olmuş hesabı  :toothy10:

herşeyleri güzel bunların heranları hergün değişik birşey öğreniyorlar.Allah sağlık versin uykusuzlukları yaramazlıklarından olsun başka dertleri olmasın inşallah

Demet_dk

merhaba arkadaslar
bu gece yine zor geceelrden biriydi
dün öğleden sonra hiç uyumadı yani 15,00 ten sonra
gece 1 de zorla uyuttuk sallayarak 1 saat uyudu kalktı 5 e kadar uyumadı
çok üzülüyorum şimdide kahvaltı hazırladım yemedi ağladığı zaman ağzına boşaltıyorum
çok zor bi durum napıcam bilmiyorum  :y25: :y25:
hiçbişey yemiyo

SiBeL.İlaYdA

Alıntı yapılan: Demet_dk - 11 Ocak , 2010, 12:20:42
merhaba arkadaslar
bu gece yine zor geceelrden biriydi
dün öğleden sonra hiç uyumadı yani 15,00 ten sonra
gece 1 de zorla uyuttuk sallayarak 1 saat uyudu kalktı 5 e kadar uyumadı
çok üzülüyorum şimdide kahvaltı hazırladım yemedi ağladığı zaman ağzına boşaltıyorum
çok zor bi durum napıcam bilmiyorum  :y25: :y25:
hiçbişey yemiyo

çok zor cnm ya allah ayrdımcın olsun bnm kızda 2-ile 4 arası uyanıktı gece zaten sabah körü kalkyıo
Alıntı yapılan: yeliz06 - 11 Ocak , 2010, 11:34:37
İyiyiz canım bizde. Ardanın kahvaltısını yaptırdım, uyuttum. Pelinde anaokulunda. Annemle keyif yapıyoruz biraz.

İlayda gece çok mu uyanıyor?

afiyet olsun ardaya evet cnm çok sık uyanıyo bide süreyi  uzattı şimdi :y25:

Alıntı yapılan: nes05 - 11 Ocak , 2010, 12:02:52
herkese merhaba

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz

annemler geldi, çok mutluyum çooooooooook, ama oğlum çok yabancıladı, artık yabancıyı, anne babayı ayırt etmeye başlamış, ama yavaş yavaş alışıyor

hafta sonu samsuna ve sinoba gittik, çok yoruldu, uyur zannettim ama malesef özellikle bu gece sürekli uyandı, "yorulsunda uyur" tezi böylece çürümüş oldu sanırım

bu arada kanal 1 de, annne olunca anladım programı var, güvenli bağlanmayı anlatıyor, izlemesinizi tavsiye ederim

mrb neslihancm nasılsın iyi yapmışsn gezmişsn bu yaz samsuna gelirsm görüşürüz inş.cnm çok güzel oralar cnm çekti valla ;D artık çok yabancı biliyolar valla biizmki nedense kadınları yabancılıyo erkekler bişi yok :ehi:

yeliz06

Neslihan gözün aydın canım. Bende annemi sürekli yanımda istiyorum. Oğlum 7 aylık oldu annem doğumdan sonra toplamda 5 ay kalmıştır bizde. Aslında yakında da oturmuyor, Manisayla Ankara yani. Ama bana kıyamıyo çağırınca hemen geliyor sağolsun. Allah onları başımızdan eksik etmesin.

SiBeL.İlaYdA

amin cnm bende 3.5 ay annemd ekaldım hastehane çıkışı bi gitti allah razı olsn şimdi havalar soğudu gidemiyom evleri sern benm ev sıcak çok zorluk çekiyom ama

esma.aysimanaz

yeliz06

Sibelcim benim kızımı da annem büyüttü. Gerçi o zaman yakın oturuyorduk İzmirdeydim. Ama şimdi Ankaraya bile yetişiyor saolsun. Babam çalıştığı için gelemiyor annem yalnız geliyor. Yakında boşar baban beni diyor

SiBeL.İlaYdA

Alıntı yapılan: esma.aysimanaz - 11 Ocak , 2010, 13:21:34
herkese slm nasılsınızz?

slm iyilik siz nasılsınız tatlım
Alıntı yapılan: yeliz06 - 11 Ocak , 2010, 13:40:20
Sibelcim benim kızımı da annem büyüttü. Gerçi o zaman yakın oturuyorduk İzmirdeydim. Ama şimdi Ankaraya bile yetişiyor saolsun. Babam çalıştığı için gelemiyor annem yalnız geliyor. Yakında boşar baban beni diyor

uzak olması kötü olmuş ama geliyomuş anneler dünyanın bi ucundan bile yetişiyo şükür bnm aram 10 dakika araba ile ama annem sıkca gelemem diye aldı beni mesela bnmkde rekor ;D