2009 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri

Başlatan bora-ela, 25 Eylül , 2009, 11:33:58

« önceki - sonraki »

SiBeL.İlaYdA

ben hazirandı ama mayıs annesi oldum

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bızde 7 hazıran doğumluyuz kızım bıraz tembel 2-3 gundur donuyo sırt ustunden yuzustu yatıyo oyuncagını almak ıcın daha emeklemıyor 2 dısı var 5 ylıkken cıkardı :nazar:galıba ust dıslerde gelıyo bısey yemıypo yıne ıstahı gıttı bızım hayat hıkayemız boyle sızlerın bebıslerı nasıl :binkybaby:

neslihan

BENDE HAZİRAN ANNESİYİM 23.06.2009 DOĞUMLU BENİM BIDIK.DOĞDUĞUNDAN BERİ ANNE SÜTÜ SAVAŞI VERİYORUM YEMEDİĞİM İÇMEDİĞİM ŞEY KALMADI.3.AYDAN İTİBAREN MAMADA EK OLARAK ALDI.5.AYDA YOĞURT VE MEYVEYE BAŞLADIK.2 GÜNDÜR DE KAHVALTI VE SEBZE ÇORBASI EKLENDİ MENÜMÜZE.

ZİLLİ ŞİMDİ DE EMMEMEYE BAŞLADI.SABAH AKŞAM POMPAYLA GEZİYORUM.AĞZINA TIKIYORUM.ZORLA İÇİYOR.BENİ DELİRTECEK.GEÇEN AY SADECE 350 GR KİLO ALDI.BİNLERCE ŞÜKÜR YA ZAYIFLASA NAPARIM.HASTALANMASINLAR CANLARI SAOLSUN YETER .

SABAH 8 AKŞAM 5 İŞTEYİM.GECE DE HEP KIZIMLA ZAMAN GEÇİRMEYE ÇALIŞIYORUM.İŞTE BU BİZİM HİKAYEMİZ.ALLAH YAVRULARIMIZA SAĞLIK VERSİN İNŞALLAH.

UMARIM SÜREKLİ KATILIM OLAN BİR KONU OLUR.HAYIRLI OLSUN

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

sanırım butun annnelerın derdı aynı bebeıslerını beslemek onlar da cok ınatcılar :'(

βαlκιz

emzirenlerin allah yardımcısı olsunn...
ben 3 ay emzirdim ocak doğumlular 25 gün falan kaldı 1 yaşımıza girmeye  :basardim: :basardim: :muzz: :muzz: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiBeL.İlaYdA

slm ben hiç emziremedim malesef kızım çok iştahzız bu ara diş yine gakiba

ertl

benimki ilk 6 ay sadece anne sütü aldı 5mayıs dogumlu
ek gıdanın yanında hala emiyo
bu günlerde biraz huysuz 5.diş geliyo

SiBeL.İlaYdA

günaydın benm kızımda çok huysuz fazlca gece gündüz ağlıyo ne yapcam bilmem

ertl

diş çıkarıyo alabilir işte annelik böyle bişe
gecemiz gündüzümüz belli olmuyo

SiBeL.İlaYdA

aaz gribi vardı geçti öksürüğü var ama ondan deil bi huzursuzluk var diş kesin zaten hayırlısı ile atlatsak şu günleri senin bebişin nasıl cnm

mAbİşŞşŞ

slmlar bende 22.06.2009 doğumlu bi oğlum var çok kıpır kıpır mama yiyor ve sabahları kahvaltı snr arada meyve suyu öğlende sebze çorbası snr devam maması gene bişiler veriyorum muhallebi felan snr yoğurt +meyve püresiii gecede muhallebi veriyorumm ve ama zayıf oğlum çok kıpır kıpır hiç bi gıdayı reddetmedi şimdiye kdr ama zayıf 6.5 kg üzülüyorum acaba çok kıpır kıpır olmasındanmı kilo alamıooo

SiBeL.İlaYdA

çok hareketliyse ondandır mavişim sağlığı yerindeyse üzülme cnm

ışıl.nur

benım kızımda 20hazıran dogumlu 11kılo bız bıraz oburuzz

SiBeL.İlaYdA

maşallah cnm biraz tombişsiniz gerçekten :)

neslihan

Alıntı yapılan: ışıl.nur - 03 Ocak , 2010, 20:18:31
benım kızımda 20hazıran dogumlu 11kılo bız bıraz oburuzz

CANIM MAŞALLAH ELBETTE AMA 11 KİLO ÇOK FAZLA 6 AYLIK BİR BEBEK İÇİN KONTROL ETTİRDİN Mİ?

BENİM KIZ 23.06.2009 DOĞUMLU 8250 GR 66 CM