2009 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri

Başlatan bora-ela, 25 Eylül , 2009, 11:33:58

« önceki - sonraki »

Selma ve Ömer Böcek

Memnun olduk Tuğbacım :) nasıl 2 çocuk annesi olmak, yaşları yakın sayılır, zor olmuyo mu?

gonc@

Alıntı yapılan: tuğba rana - 03 Aralık , 2009, 15:32:24
canım ben tuğba kızımın adı rana oğlum ertuğrul adanalıyım

merhaba tuğbaaa. Allah bağışlasın yavrularını.

gonc@

Alıntı yapılan: callaela - 03 Aralık , 2009, 15:33:49
kizlar ben cikiyorum... kocisimi yerinden sallim yoksa kalkmicak hic oturdugu yerden:)  :love7: :love9: :nazar: hepinizeee

güle güle canımm

ertl

ertl

merhaba sibel benimki erkek bide onun ablası var

gonc@

evet benim de 7,5 aylık oğlum var. ilk bebeğim.

bora-ela

gonc@

ertl

allah bağışlasın canım kimi bebekler emeklemeden yürüyolar belkide seninki emeklemicek

bora-ela

Alıntı yapılan: gonc@ - 03 Aralık , 2009, 15:40:47
nerdeydin burcuuu

burdaydımda. makyajımı tazeledim bi. bide ufak defek işler vardı onları hallettim.
geldim.

bora-ela

akşamda kızılaya inelim diyorum eşimle. çok zayıflamışım kotlarım bol geliyor. 2-3 tane kot alıyım birde çizmeye bakıyım harley çizmelerim varda bide ucuz bi tane alıyım değişiklik olsun diyorum.

bora-ela

Alıntı yapılan: Selma ve Ömer Böcek - 03 Aralık , 2009, 15:47:16
Kızlar ya ablamın yine çok morali bozuk, galiba erkek arkadaşı ayrılmak istiyomuş, ağlıyo çok fena, elim ayağım titredi, nasıl avutucam ben onu, bu başına gelen kaçıncı hüsran ben sayamadım, çok moralim bozuldu gerçekten :(

aaaa hakkaten ya. neden hep erkekler ayrılıyor. çokmu değer veriyor dersin selma.

gonc@

aferin sana... güzel hatunnnn....

benim göz altı kapatıcımı sormuşsun..

yoğun araştırmalar sonucunda 2 adet ürün bulmuştum. yurt dışından gelecek birine sipariş ettim.
free shop da ucuz ya ..
buda yanındaki başka bi arkadaşın çantalarıyla karıştırmış. benim çanta gitmiş taaa urfaya.
adamın karısı benim ürünleri çok beğenmiş el koymuş parfüm falanda istemiştim. nasıl sinir oldum. alıp gönderceklermiş ama hiç sanmıyorum. Allahtan para marada vermemiştim gerçi.

gonc@

Alıntı yapılan: Selma ve Ömer Böcek - 03 Aralık , 2009, 15:47:16
Kızlar ya ablamın yine çok morali bozuk, galiba erkek arkadaşı ayrılmak istiyomuş, ağlıyo çok fena, elim ayağım titredi, nasıl avutucam ben onu, bu başına gelen kaçıncı hüsran ben sayamadım, çok moralim bozuldu gerçekten :(

selmaaa hep aynı kişiyle mi hüsran oldu canım

gonc@

Alıntı yapılan: bora-ela - 03 Aralık , 2009, 15:46:49
akşamda kızılaya inelim diyorum eşimle. çok zayıflamışım kotlarım bol geliyor. 2-3 tane kot alıyım birde çizmeye bakıyım harley çizmelerim varda bide ucuz bi tane alıyım değişiklik olsun diyorum.

ahhhh çizmelerrimm kotlarımmmm hepsi duruyorrr. giyemiyorummm :y25: :y25: :y25: :y25: