2009 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri

Başlatan bora-ela, 25 Eylül , 2009, 11:33:58

« önceki - sonraki »

gonc@

bişey değil tatlım....

bu arada koltuk çok iyiymiş. fyatıda iyi. hemde ilk kez çinde üretilmeyen bi ürün çıktı karşıma. üstelik 9-36 kg. bence iyi canımmm

Selma ve Ömer Böcek

gonc@

Alıntı yapılan: merum - 03 Aralık , 2009, 15:13:59
Bizimki nasıl  :wave:

tatlım zaman sayacı ilerlememiş ama.
orda "sonra" diye bi seçeneği tiklemelisin.

Selma ve Ömer Böcek

Alıntı yapılan: gonc@ - 03 Aralık , 2009, 15:14:26
bişey değil tatlım....

bu arada koltuk çok iyiymiş. fyatıda iyi. hemde ilk kez çinde üretilmeyen bi ürün çıktı karşıma. üstelik 9-36 kg. bence iyi canımmm

Evet bakalım kullanalım biz iyise size de tavsiye ederim, inş. iyidir...

gonc@

selma uğur böcekli buldum bi tane. yaptım beğenirsen onu koyalım canım

merum

Kızlar sohbetinize doyum olmuyor ama benim bilgisayarı formatlamam gerekli sonra tekrar girerim nasipse sizlere iyi sohbetlerr
[/

gonc@

görüşürüz meryemcim. bebeklere vede kendine ii bak canım...

ertl

merhaba arkadaşlar ben tuğba bir oğlum bide kızım var kızım 3.5 yaşında oğlum 5 mayıs doğumlu

Selma ve Ömer Böcek

Selma ve Ömer Böcek

03 Aralık , 2009, 15:28:15 #189 Son düzenlenme: 03 Aralık , 2009, 15:31:15 Selma ve Ömer Böcek
Alıntı yapılan: merum - 03 Aralık , 2009, 15:24:35
Kızlar sohbetinize doyum olmuyor ama benim bilgisayarı formatlamam gerekli sonra tekrar girerim nasipse sizlere iyi sohbetlerr

Hoşçakal Meryemcim :)

Selma ve Ömer Böcek

Alıntı yapılan: tuğba rana - 03 Aralık , 2009, 15:27:07
merhaba arkadaşlar ben tuğba bir oğlum bide kızım var kızım 3.5 yaşında oğlum 5 mayıs doğumlu

Hoşgeldin tatlım, maşallah bebişlerine, ne güzel 2 çocuklu arkadaşlarımız artıyo :) isimleri ne çocukların, senin ismin ne?

Selma ve Ömer Böcek

Bahar canım uğur böcekli daha güzel olmuş, bu kalsın, çok saol valla teknik arkadaşım benim :)

ertl

canım ben tuğba kızımın adı rana oğlum ertuğrul adanalıyım

gonc@

bencede ömer böceğe uygun ... bişey değil tatlım...

callaela

kizlar ben cikiyorum... kocisimi yerinden sallim yoksa kalkmicak hic oturdugu yerden:)  :love7: :love9: :nazar: hepinizeee