2009 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri

Başlatan bora-ela, 25 Eylül , 2009, 11:33:58

« önceki - sonraki »

gonc@

Alıntı yapılan: Selma ve Ömer Böcek - 03 Aralık , 2009, 14:26:33
Alıntı yapılan: bora-ela - 03 Aralık , 2009, 14:19:40
:nazar:

Bence de boncuk :)

Bu arada Ömerde sehpaya tutunurken pat düşüp kafasını parkeye çarpmış, yanında olunca çok paniklemiyorum da, ben yokken düştü ya içim rahatsız, inş. çok sert düşmemiştir...

ahhh canım yaaaaa.  içim ezildi çok fena. ne olcak benim bu halim yaaaa.  sen anlatırken bile içim tuhaf oldu.
ağlamışmı çok nasılmış.

gonc@

Alıntı yapılan: GÜLGÜNEŞ - 03 Aralık , 2009, 14:28:30
girdim sohbet edecem forumda derken bizimkinin uykusu geldi şimdi uyuttum geldim

meryem çok geçmiş olsun okurken bi tuhaf oldum yaaa :-[

selmacım biz eylülde almıştık araba koltuğunu kraft marka mağzada ve nette 240 falandı ama biz trink peşin ödeyince 200 ytl ye indi burdaki mağaza memnunuzda sadece kumaşı polyester terletiyor ama hepsi genelde öyle bende aynı renk pamuklu kumaştan kılıf diktim çok ta güzel oldu kirlenince yıkanabilecek....

burcu maşallah eloşa bizimkide benim elime vurup çak 5lik yapıyo :occasion14:

sizede maşallahh gülfidancım... :nazar: :nazar:

gonc@

bora-ela

tontişede  :nazar:

evet baharcım annem bakalı daha çenesi düştü ve daha hareketli mesela annem ben öyle akşama kadar oturtmuyorum ellerinden tutup yürüyerek gezdiriyorum falan dedi.

bora-ela

Selma ve Ömer Böcek

Ağlamış epeyce, ama annemi de takdir ettim, çok panikleyeceğimi bilmesine rağmen söyledi düştüğünü, içim rahat yani :)

Baharcım koyalım valla imzama takvim...

Gülfidancım kraftın çok terlettiğini duydum ama hepsi terletiyo galiba genelde, kılıf iyi filkir, kolay mı dikmesi? yoksa sen çok mu beceriklisin, ben sadece düğme dikebiliyorum çünkü...

gonc@

evet yaaa anneler bir başka güzel...

callaela

masallah elaya burcu :) bizim hatunda baba baba diye dolaniyor ortalarda :) acayip surunuyor bi banyoda bi holde.. kicini kaldirip iki adim atiyor emekleme seklinde yine dusuyor surunmeye dwm.. surunurken kendi kendine oturur pozisyona geliyor. henuz birde biyere tutunup kalkamiyoruz.. bide ben $$ diye kizinca hemen gucenip aglamaya basliyor pek nazli oldu :)
bugun esimin sinavi vardi ertelenmis bende hemen firsattan istifade toys'rus a gidelim elaya oyuncak felan bakalim dedim :) su neseli kanatlari almak istiyorum cunku istedigi biseyi gordumu deli gibi surunuyor onunlada bayagi keyifli zaman gecirebilir.. birde muzikli kitap her sayfada baska melodu ve butonlar var.. esim gel sana mont almaya gidelim diyor ben montum var elaya oyuncak alcam diye yirtiniyorum allahim bu annelik nasi biseymis yaaaa

bora-ela

bu arada ben dün kuaföre gittim. saçlarıma fön çektirdim hoş föne 2 günde 1 gidiyorum. manikürümüde yaptırdım. birde makyaj yaptırdım. geldim işe.

gonc@

Alıntı yapılan: Selma ve Ömer Böcek - 03 Aralık , 2009, 14:36:12
Ağlamış epeyce, ama annemi de takdir ettim, çok panikleyeceğimi bilmesine rağmen söyledi düştüğünü, içim rahat yani :)

Gülfidancım kraftın çok terlettiğini duydum ama hepsi terletiyo galiba genelde, kılıf iyi filkir, kolay mı dikmesi? yoksa sen çok mu beceriklisin, ben sadece düğme dikebiliyorum çünkü...

koyalım tatlım hemen hazırlıyorummm...

ayrıca çok güldüm sana selma yaaa. demek anneni takdir etmek lazım. komik kızzzz...
ayrıca ayrıca düğme dikmek de mi marifet tatlım. dikemeyenlerde var.
ayrıcaaaaaa  gülfidan mefruşattı hatırladığım kadarıyla o dikmesinde kim diksin canım yaaa...

bora-ela

Alıntı yapılan: callaela - 03 Aralık , 2009, 14:37:38
masallah elaya burcu :) bizim hatunda baba baba diye dolaniyor ortalarda :) acayip surunuyor bi banyoda bi holde.. kicini kaldirip iki adim atiyor emekleme seklinde yine dusuyor surunmeye dwm.. surunurken kendi kendine oturur pozisyona geliyor. henuz birde biyere tutunup kalkamiyoruz.. bide ben $$ diye kizinca hemen gucenip aglamaya basliyor pek nazli oldu :)
bugun esimin sinavi vardi ertelenmis bende hemen firsattan istifade toys'rus a gidelim elaya oyuncak felan bakalim dedim :) su neseli kanatlari almak istiyorum cunku istedigi biseyi gordumu deli gibi surunuyor onunlada bayagi keyifli zaman gecirebilir.. birde muzikli kitap her sayfada baska melodu ve butonlar var.. esim gel sana mont almaya gidelim diyor ben montum var elaya oyuncak alcam diye yirtiniyorum allahim bu annelik nasi biseymis yaaaa

benim elada sürünmüyor direk koşturuyor yürüteçde gezmediği yer yok.

ama çağla inanki senin elaya bayılıyorum ben çok tatlı sürünüyor ya

gonc@

Alıntı yapılan: bora-ela - 03 Aralık , 2009, 14:38:26
bu arada ben dün kuaföre gittim. saçlarıma fön çektirdim hoş föne 2 günde 1 gidiyorum. manikürümüde yaptırdım. birde makyaj yaptırdım. geldim işe.

ooo süper oldun desene...

bende iki tel mevcut mısır püskülü saçlarımı sonunda kestirdim.
hani küt önleri uzun arkalar kısa oluyo yaaa.
ama bir sürü mini mini saçlar var çıkmaya hazırlanan. çok komikler yaaaa...

gonc@

Alıntı yapılan: callaela - 03 Aralık , 2009, 14:37:38

bundan sonra biz yokuz ki zaten . herşey onlar için be çağlacım....

Selma ve Ömer Böcek

Alıntı yapılan: bora-ela - 03 Aralık , 2009, 14:38:26

Oooo ne güzel, ben de sabah işe gelmeden çektirdim fön, moral önemli, zaten bozuk şu günlerde...

Çağla eşini de tebrik ediyorum, hem oyuncak hem mont alın en iyisi :) bu arada ben de emekleme arkadaşı salyongazdan almıştım ama pek ilgilenmedi, salyangoz bi yana gidiyo, Ömer ters yana, en çok yediği yoğurdun kutusu, ilaç kaşığı, bardak altları ve matruşkalarla oynuyo, oyuncaklarla da biz oynuyoruz :)

Selma ve Ömer Böcek

Alıntı yapılan: gonc@ - 03 Aralık , 2009, 14:38:56
Alıntı yapılan: Selma ve Ömer Böcek - 03 Aralık , 2009, 14:36:12

koyalım tatlım hemen hazırlıyorummm...

ayrıca çok güldüm sana selma yaaa. demek anneni takdir etmek lazım. komik kızzzz...
ayrıca ayrıca düğme dikmek de mi marifet tatlım. dikemeyenlerde var.
ayrıcaaaaaa  gülfidan mefruşattı hatırladığım kadarıyla o dikmesinde kim diksin canım yaaa...

Ay soracaktım aslında terzi misin yoksa sen diye :)
bu arada güle güle kullan saçlarını, ben de kestirdim ama o model istiyorum aslında, belki daha da kısaltırım bi ara...