27 Nisan , 2024, 22:51:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tedaviye başladık.ama ben çok kötüyüm:(

Başlatan Es-ra, 24 Eylül , 2009, 23:14:59

« önceki - sonraki »

Es-ra

selam kızlar daha öncede yazmıştım belki okuyanınız olmuştur.
3 yıllıkevliyim ve 1 yıldır bebek istiyoruz bu arada polikistik overim.
1 yıl boyu direndim dr gitmemek için kendi kafama ilaçlar içtim kürler denedim nafile  :y25:
bu sabah dr. gittim.alttan muayene etti polikistler oluşmuş dedi,zaten 1 hafta geçmiş günümden adet söktürücü verdi adetinin 2. günü hormon testi yapalım gel dedi.
eşin içinde sprem testi falan filan bişiler dedi. uff çok canım sıkkın sanki tedavi olmadan olacaktı bebeğim . çok direndim  :y25:
efkarım birikti sığmaz içimeeeeeeeeeeeee

βαlκιz

slm moralini neden bozuyosun inşallah tedavi cevap verir sende anne olursunn  :amin: tedavinin yanı sıra moralinin iyi olması stres yapmaman gerek herşey gönlünce olsun :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Es-ra

Alıntı yapılan: balkız - 24 Eylül , 2009, 23:25:28
slm moralini neden bozuyosun inşallah tedavi cevap verir sende anne olursunn  :amin: tedavinin yanı sıra moralinin iyi olması stres yapmaman gerek herşey gönlünce olsun :amin: :amin: :amin:

inşallah balkız.duygularım karmakarışık o kadar.rabbim tüm dileyenlere versin hayırlısıyla...

CikoLatam

ewet öncelikle moralini yüksek tut ve olacağına inan
artık herşeyin bir tedavisi var lütfen üzme kendini
Allah yardımcınız olsun inşallah kısa sürede olumlu sonuç alır ve kavuşursun bebeğine

. . Allahım SEN'i Korusun Bebeğim . . Sağlıcakla gel . . 34+

*TuGba*

canm hosgeldn aramıza hıc uzme kendını bozma moralını bende dun gıttım dr. a 3tane kıstım varmıs cok moralım bozuldu hıc beklemıyodum  :crybaby2: :crybaby2:

Dilek&Yusuf

peki ilaçla geçebilecek cinsten mi öyleyse hiç üzülme geçer hemen

Dilek&Yusuf

esracm sende üzülme derdi veren ALLAH dermanını da verir bende hormon testi yapcm adet olursam.sorun çıkarsa sperm testide yaparlar herhalde valla onunda nasıl yapıldğını merak ediyorum nasıl alacaklr spermleri :honk:

мiŁenα.

esracım ıns tedavı sonuc verır ama pkolular gebe kalamaz dıe bırsey yok forumda cok karıslastık pkolu olup hamıle kalan ıns sneınde haberını alırız :amin:

:love9: :love7: :love9:

beren naz

ben de çok mutsuzum neden olmuyor sas sanki tedaviyi bırakınca hemen olur sanmıştım ama bir senedir olmuo ben de ö çatlatma iğneleriyle uğraşıyorum inşallaih olur çok sıkıldım bunalımlardayım eşim de bende mi do sorun değip duruyor oda bunalımda ne olacak halimiz bilmiyorum olmazsa ne yaparız onu hiç bilmiyorum allah ım ne diyim ya başka

Balböceği

allahim sifa versin ama sikma canini sikarsan bi o kadarda uzulursun takmamaya calis kafaya