KIZLAARRR SONUNDA BEN DE HAMİLEYİM.....

Başlatan songulaygn, 24 Eylül , 2009, 19:30:10

« önceki - sonraki »

songulaygn

Selam sekerler epeydir bu sayfamda yoktu beni tanıyanlar bilir ben de o kadar uğrasmama rağmen cocuğu olmayanlardandım. Bu bayram bana en güzel hediyesi ile geldi 6 haftalık hamileyim bebişimi ultrosonda gördüm minnacık yavrum 1 sene aradan sonra artık umudumu kestim derken bi baktım hamileyim. 1 ay öncesinden adetim 4 gün gecmişti sonra oldum 2 gün sürdü ondan sonra ağustos ayında da hiç adetim olmadı 10 ağustosta olmam gerekirken kahverengi akıntım ve 2 damla kanımdan baska hiç olmadım sahurda test yaptım 2 çizgi cıktı hemen sağlık ocağına gittim sonra doktora ultrosana gittim gördüm Allah herkese nasip etsin cok dua ettim kim ne dediyse yaptım sonunda oldu cookkk sevinçliyim :nazar: :hello2:
SONGÜL & RECEP Canım kocişim seni ve oğlumuzu çooooooooooooooooooooookkkk seviyoruuuummm İYİ Kİ VARSINIZ...

ela.naz

hayılrlı olsun bebişin cnm sağlıkla al kucağına

eski formda ışıll:))

..BahaR●●

HAYIRLI UĞURLU OLSUNNN TEBRİKLERR.........

CikoLatam

hayırlı olsun.. Allah tamamına erdirsin canım.. Allahım tüm isteyenlere nasip etsinnn  :flowers:

. . Allahım SEN'i Korusun Bebeğim . . Sağlıcakla gel . . 34+

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ayy cnm tebrık ederım cok sevındım....

bu ay hamıs sayısı 11 oldu oleyyyyyyyy

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Dilek&Yusuf

hayırlı olsun canım senin adına çok sevndm

KybeLe

Oğluşuuumm :)

****EMOŞİNN****

hayırlı olsun canım Allah inşallah kucağına almayıda nasip etsin dikkat et kendine :binkybaby: :binkybaby:

songulaygn

Twşwkkür ederim canlarım Rabbim tüm isteyenlere anneliği nasip etsin cok değişik bir duygu ya kelimelere sığmıyo simdi bebişim 7 hafta 1 günlük :nazar:
SONGÜL & RECEP Canım kocişim seni ve oğlumuzu çooooooooooooooooooooookkkk seviyoruuuummm İYİ Kİ VARSINIZ...