2009 YAZININ TATLI BEBİŞLERİ VE ANNELERİ BURADA ARTIK...

Başlatan şevval*yağmur, 24 Eylül , 2009, 17:22:56

« önceki - sonraki »

şevval*yağmur

günaydın yavrular bugün nasılsınız bakalım?
uyanamadınız mı?
biz bütün geceyi pışpış yaparak geçirdik.sab kullanıyorduk biliyorsunuzdur belki şişe bitti şimdi nurse harveys aldım kullanan varmı?memnunmusunuz?

SiBeL.İlaYdA

GÜNAYDIN CNM GAZ OLAYIMI NURSE YİDE İYİ DİYOLAR KIYAMAZ TEYZESİ ONA ÇOKMU ZORU VAR

tuanam

şevval*yağmur

Alıntı yapılan: sibel.ilayda - 25 Eylül , 2009, 12:04:04
GÜNAYDIN CNM GAZ OLAYIMI NURSE YİDE İYİ DİYOLAR KIYAMAZ TEYZESİ ONA ÇOKMU ZORU VAR
eskiden daha fazlaydı sibelcim sab kullandık azaldı biraz ama ben nurse e geçmeye karar verdim daha bitkisel olduğu için.gaz çok fena bişeymiş yaa gece uyuyamadı yavrum.  :'(
ee ilaydam nasıl?
buarada site süper de bir de kimlerin online olduğunu görebilsek  :-\

şevval*yağmur

SiBeL.İlaYdA

Alıntı yapılan: tuanam - 25 Eylül , 2009, 12:10:55
günaydın kızlar naber?
günaydın cnm iyilik senden
Alıntı yapılan: şevval*yağmur - 25 Eylül , 2009, 12:11:27
Alıntı yapılan: sibel.ilayda - 25 Eylül , 2009, 12:04:04
eskiden daha fazlaydı sibelcim sab kullandık azaldı biraz ama ben nurse e geçmeye karar verdim daha bitkisel olduğu için.gaz çok fena bişeymiş yaa gece uyuyamadı yavrum.  :'(
ee ilaydam nasıl?
buarada site süper de bir de kimlerin online olduğunu görebilsek  :-\

cnm doğal kullan direne bilirsen yani sap falan doğal deil böyle ilaçlar bnm doktorum önermedi hiç geçer yakında inş.zaten ilayda uyuyo şimdilik ama çeen hiç durmuyo babası gibi  :ehi: bu ara en altta yazıyo nilgüncüm ama sayfada yassa dimi alışmıştık

tuanam

Alıntı yapılan: şevval*yağmur - 25 Eylül , 2009, 12:03:20
günaydın yavrular bugün nasılsınız bakalım?
uyanamadınız mı?
biz bütün geceyi pışpış yaparak geçirdik.sab kullanıyorduk biliyorsunuzdur belki şişe bitti şimdi nurse harveys aldım kullanan varmı?memnunmusunuz?
günaydın cnm.sab ben almıştım ama tuanada hiç bi işe yaramadı valla boşuna okadar para vermiştim o dediğini hiç kullanmadım nurse yi ama zincoyla metsil kullandım aralarında en iyisi metsildi sanırsam ben 1 aydır falan hiç kullanmıyorum gaz damlası çok şükür sorunumuzda kalmadı.inş seninkide çabuk geçer

tuanam

tuanam

:hieyt:
Alıntı yapılan: şevval*yağmur - 25 Eylül , 2009, 12:12:30
Alıntı yapılan: tuanam - 25 Eylül , 2009, 12:10:55
günaydın kızlar naber?
günaydın cnm.saç rengini mi açtın?ne güzel olmuş  :icon_thumright:
:hello2:  :hieyt: eeveett canım nasıl farkettin yaww.beğendiğine sevindim bu rengi elde etmek için kuaför salonunda tam 7 saat işlem gördü,artık kafamın derisi soyuldu 2 gün dokunamadım saçıma  :ehi: ama sonuçtan bende memnun kaldım :icon_thumright:

tuanam

SiBeL.İlaYdA

hastayken çok daha kötü oluyo durumlar ilgi istiyolar  inş.iyilerşir en kısa zamanda

şevval*yağmur

sağol cnm büyüyor valla.zaman nasıl geçiyor anlamıyorsun onunla uğraşırken.
saç rengin gerçekten güzel olmuş.ben de bundan 4-5 yıl önce saçlarımı kızıl kahveden sarıya çevirmiştim.benim da bütün günüm kuaförde geçmişti ama sonra ne oldu 2 yıl içinde sıkıldım sarıdan yeniden kızıl yaptım.saçlarım yıprandığıyla kalmıştı ama senin hoş olmuş değmiş yani zahmete  :icon_thumright:

tuanam

Alıntı yapılan: şevval*yağmur - 25 Eylül , 2009, 12:26:33
sağol cnm büyüyor valla.zaman nasıl geçiyor anlamıyorsun onunla uğraşırken.
saç rengin gerçekten güzel olmuş.ben de bundan 4-5 yıl önce saçlarımı kızıl kahveden sarıya çevirmiştim.benim da bütün günüm kuaförde geçmişti ama sonra ne oldu 2 yıl içinde sıkıldım sarıdan yeniden kızıl yaptım.saçlarım yıprandığıyla kalmıştı ama senin hoş olmuş değmiş yani zahmete  :icon_thumright:
benim saçım  her rengi görmüştür hayatında  :toothy10: kızıl siyah kahve sarıı bakır ne ararsann var en sonda mavi siyaha boyatmıştım bütün boyaları kapatmak için  :ehi: benimde saçım bayağı yıprandı ama zamanla düzelir inşallah,bende çabuk sıkılıyorum inşallah sıkılmam busefer

tuanam

Alıntı yapılan: sibel.ilayda - 25 Eylül , 2009, 12:24:31
hastayken çok daha kötü oluyo durumlar ilgi istiyolar  inş.iyilerşir en kısa zamanda
evet ya resmen naz yapiolar :) inşallah canım sağol

pinnoşş

bende 2009 eylül annesiyim daha tazeyim  :hello2: :hello2:

bnde aldım nilgün nurse den çok az veriyorum sabah akşam rahat ediyor tottişim  :nazar: