NAZ - SELİNİN NAZI

Başlatan ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ, 17 Ekim , 2007, 15:13:56

« önceki - sonraki »

semra

gecmis olsun canim cok üzüldüm kuzuya :sad1:allahim dahada büyük kazalardan esirgesin kuzuyu :opucuk:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Semracım sağol cnmm hepimizinkini rabbim korusun kötü kaza belalardan kem gözlerden  :amin:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

zerguvan

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

selam canım demek bizi buldun  :k06: herzaman sayfamıza bekleriz teyzesi bizde size geliriz artık sürekli
:flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

En büyük varığım NAZ'ım

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Annesinin gülü daha minicikken

[eklenti yönetici tarafından silindi]

En büyük varığım NAZ'ım

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

miniğim

[eklenti yönetici tarafından silindi]

En büyük varığım NAZ'ım

ARMAĞAN

CANIM ALLAH SANA BAĞIŞLASIN MİNİĞİNİ. DOĞUM HİKAYENİZ ÇOK ETKİLEDİ BENİ.  :y25: :y25:

esra_yesiloz

canım çoook  şirinnn maşallah allah analı babalı büyütsün inşallahh  :amin: çok geçmiş olsun ayrıca allah korusun canım bebeğini her türlü kazalardan  :amin:

burcu-emir

canım daha yeni okudum doğum hikayenizi,gözlerim doldu  :y25: her anne hamileyken ne badireler atlatıyormuş meğerse.benimde ufak bir sorunum olmuştu,ama şükürler olsun ki bebeğim sağsalim kucağımda  :amin:
naz bebek çok güzelmiş selin,ak kuzuymuş bu yaw,pek bi tatlıymış,neyle beslediniz siz bunu pekmezle balla mı  :D
ikinizi de öptüm  :opucuk:

duru boncuk

selincim bunun ne kadar güzel olacağı küçükkenden belliymiş  :nazar: :nazar: :nazar:allah nazarlardan saklasın meleğimi :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 13 Kasım , 2007, 17:28:11
CANIM ALLAH SANA BAĞIŞLASIN MİNİĞİNİ. DOĞUM HİKAYENİZ ÇOK ETKİLEDİ BENİ.  :y25: :y25:

Teşekkürler Armağan, Zeynep ablamızıda Allah size bağışlasın  :flowers:

En büyük varığım NAZ'ım

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Alıntı yapılan: esra_yesiloz - 13 Kasım , 2007, 19:38:30
canım çoook  şirinnn maşallah allah analı babalı büyütsün inşallahh  :amin: çok geçmiş olsun ayrıca allah korusun canım bebeğini her türlü kazalardan  :amin:

Güzel dileklerin için sağol esra,  bebişini ve seni kocaman  :flowers: Tüm melekler Allaha emanet  :amin:

En büyük varığım NAZ'ım

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Alıntı yapılan: burcu&rain - 13 Kasım , 2007, 20:00:10
canım daha yeni okudum doğum hikayenizi,gözlerim doldu  :y25: her anne hamileyken ne badireler atlatıyormuş meğerse.benimde ufak bir sorunum olmuştu,ama şükürler olsun ki bebeğim sağsalim kucağımda  :amin:
naz bebek çok güzelmiş selin,ak kuzuymuş bu yaw,pek bi tatlıymış,neyle beslediniz siz bunu pekmezle balla mı  :D
ikinizi de öptüm  :opucuk:

Burcucumm kuzularımızı sağsağlim aldık kucaklarımıza allaha şükürler olsunki, o kötü günler birer anı olarak kaldı geçmişimizde, birdaha yaşamamak dileğiyle annesinin  bezelyeside çok tatlı tam bi erkek bee, analı oğullu kocaman  :flowers:  :flowers:  :flowers:

En büyük varığım NAZ'ım

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Alıntı yapılan: özgül-duru - 13 Kasım , 2007, 20:03:36
selincim bunun ne kadar güzel olacağı küçükkenden belliymiş  :nazar: :nazar: :nazar:allah nazarlardan saklasın meleğimi :opucuk: :opucuk: :opucuk:
PRENSES ZEYNEP DURU VE GÜZEL ANNESİNE  :flowers:  :opucuk:  :opucuk:

En büyük varığım NAZ'ım

zerguvan