msnde eklediğim kişi hakkında arkadaşlara uyarı

Başlatan vuslat, 24 Eylül , 2009, 14:28:36

« önceki - sonraki »

vuslat

sitede burcu diye kaıytlı ama burcuşş değil :) sadece burcu bi erkek var mlleti msn den ekleyip abuk sapuk sorular soruyomuş yok gece kocana ne giyyosun falan.. tüm kızları uyrmak istedim ama  konuyu nereye açıcamı bilemedim önce sana söyliyim dedim.. gereğinin yapılması dileğyle..  :opucuk:

[/ur

мiŁenα.

ewet o sapık benıde eklemıs msn ye gorunuyordu msnem abuk subuk sorular soruyor...

bırde nıhal vardı...ayy allahımmmm bunlar adamı cınnet gecırır...

po burcu hep bel altı sorular soruyor engelledım ben sapık yada ego problemı olanb bırı :caca: :caca:

:love9: :love7: :love9:

necla_3361

evet benıde ekledı ben bı kac gez konuşdum onunla ama salak salak konuşmaları dıkkatımı cektı bıldırmek ıstıyorum bana ne gıyıyosun ıcten ne gıyıyosun dıye sorular sordu bende dersledım yok eşin nede evde yanlızmısın falan yok eşinı arzulamıyomuzsun dıye bır suru sapıkca sorular dun gece engelledım ama sılmedım ama bugun hakkından gelıcem onu         adı:burcu dıye gırıyoo      msn adresı:   [email protected]    bunun geregını yapılmasını dılıyoorum :crybaby2:kıme guvenecegımızı şaşirdık :honk:

мiŁenα.

necla_3361

evet canım sapıkkı ne sapık am ben bu bugun hakkındn gelecem onu :violent1: :violent1: :violent1:

мiŁenα.

bayan oldugunu savunuyor kapıyor cıkıyor sonra yyıne gelıyor kaldıgı yerden sormaya devam edıyor sapık :violent1:

necla_3361

evet canım ben ınanmadım kız olduguna hatta eşime dedım kamerasını actır dedı actı ama 2sanıye kadar kapatı hemen ne bılım kız oldugunu goruncce bılmıyorum yanı duşdum tuzaga ama yemedım hep tersledım  :violent1:kelımelerı duyunca neye ugra canımdıgımı şaşirdım

мiŁenα.

ole sen kestrıp atsanda uzatıyor kı kapattırmıyor ben engelledım sıldım ama tek 3 -5 kısı deıl epey kısıyı tacız etmıs bu sapık :violent1:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

мiŁenα.

24 Eylül , 2009, 15:44:35 #9 Son düzenlenme: 24 Eylül , 2009, 16:30:37 •.♥.•ąყş૯•.♥.•
ya erkek...yada sapık saplantılı bır bayan :violent1: :violent1:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

..BahaR●●

BENİ DAHA ÖNCE EKLEMİŞTİİ

ACAYİP SORULAR SORUYORDU BIRAK ÖZELİM BENDE KALSIN DEDİM KAMERASINI ACMASINI SÖYLEMİŞTİM

KAMERAYI ACTI SANYE GEÇMEDEN KAPADI

GÖRMEDİM TEKRAR AC DEDİM TEKRAR ACTI

AYNI GÖRÜNTÜ

SONRA DEDİMKİ YEMEZLER BU NUMARALARI AĞZIMA GELENİ SAYARKEN BENİ SİLDİ

ZATEN BAYAN OLANLAR KENDİNİ BELLİ EDİYOR

PİS SAPIK.....

can yine cannnn

benide burcu isimli değilde sarı mahmut diye biri eklemiş
konuşalım  falan dedi ben engelleyip sildim forumdaki
betüş arkadaşımızıda aynı kişi yani sarı mahmut
msnden rahatsız etmiş :violent1: :violent1: :violent1:
bunlar kim ya bu foruma dadanan çok sapık yada sapık gibi görünenler var :violent1: :violent1:
can dediklerim....

..BahaR●●

vuslat

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: SARI MAHMUTT  :toothy10: :toothy10: :toothy10: NE GÜLDÜM GECE GECE YAA  :k06: :k06: :k06: İSME BAK ÇAY DEMLEEE  :toothy10: :toothy10:

[/ur