BİR ERKEK SEVGİLİSİNİN YADA EŞİNİN GİYİMİNE NE DERECE KARIŞMALI

Başlatan can yine cannnn, 23 Eylül , 2009, 00:04:10

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

kıslar benım dugun hazırlıgımda kaynanam kısa etek al dıyo dız altı esım olmas uzun al dıyo bende oturdum koltuga hangınızın dedını yapacam dedım  gıdın begenın getırın dedım gıyım  onlar getırdı ben gıydım ıkısının gönlunude yaptım 5 tane etek aldım ben karlı cıkdım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:her alıs verıse ıkısını getırıyom denk dusukce  2 alacam yerde degsık degsık 4 5 tane alıyom :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

sarisinn

:ehi: :ehi: :ehi:oo sen işini biliyon canım benim..negüzel işti o öyle..

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

hemde nasıl tuaf alan o eve gelince giydirmemeye çalışanda o napım yaa kıyafet yüzünden beni ne kadar sinri etsene ben gene çok seviyom cocamı :love8: :love3: :love7: :love9: maşalhh aşk melegi yok kocam bana al çırt çırtlatırız diyo ben almam ihtiyaçım yok derim öle 5 6 almam ha bu da maddiyata bakar tabe şükür kimseye muhateç değilim ama benden daha varlıklılar alsın tabe

..BahaR●●

KIYAFET KONUSUNDA HİÇ TOK OLAMIYORUM NEDENSE
SON KURUŞUMA KADAR KIYAFETE AYAKKABIYA YATIRSAM HİÇ ACIMAM
ONUN İÇİN KOCA DOLAP BANA YETMİOR
KOLTUKLARIN VE BAZANIN ALTIDA DOLU YANİİ  :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

azcık kurnazlık yapıyom :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:baska uyusmadıkları nokta yok  olsa ondada kurnazlık yapacamda bı gıyımde kurnazlık yapa bılyom :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:kıs varlıkla alakası yokkı kaynatamın dukkanı :ehi: :ehi:benım esımın durumu  orta hallı ama kendı aılem varlıklı hanı esılmım dıye belkı bölede yapıyolar saolsunlar bana hertarafdan bısey gelıyo allaha sukurler olsun allahım olmuyanalara versın ama ben aldımmı onu eskıtene kadar gıyerım eskımedıkce yenı kıyafet asla almam bıras tutumluyumdur :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

zaten bende alsam iyi olur eşyam kalmadıyaa 6 kilo aldım hiç biri olmuyo popoma :k06: :k06: belkim zayıflarım diye duruyo öle dolapta bana bakıyorlar bende onlara görümceye verdim bi kaç kot giyince bi bakıyom ben bi zamnlar bunların içine giriyordum diye üzülüyorum vallh :sad1:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

sarisinn

vallh kız içimden şimdi diyom millet dolabını açınca hanğini giysem der ben açıyom ne giysem derim onu alıyom olmuyo bunu alıyom olmuyo allh kocama para versin kocamda alıyo zaten :ehi: vallh kıyafette pek gözüm yok açıkcası gittiğim fazla yerde yok

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

nıye guluyom sende alırken bı beden buyuk al yada kıyafetlere bak kılo ver valla ben ne alıyon ne verıyom orta hallı balık gıbıyım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

canım aşkmelegi bizde tanker gibi değiliz kirbit çöpü ğibidik ğüçük balina olduk almamak mümkün değil eşim hadi ye ye diye diye bu hale geldim az kalkınca kzıyo napım zayıf sevmiyom diyo halan kilo almamı istiyo avcunu yala dedim  59 kiloyum memnunum canım halimden kocamda şekrim

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

ah nermin ah yaramı deşdin walla 4 yıllık evliyim bekarken diz üstü etekler askılı badiler badanalı makyajlar  :toothy10: :toothy10: şimdi yok bunlar tabi geçen ramazan ayında kapanmaya karar verdim kapandım 2 aydır  tabi eşimin istegi degil ama ondaki sevinci bi görseniz uçuyo kanatlanmış  :muzz: :muzz: :muzz:  gögüs bölgemin egilirkenn bel kısmımın gözükmesisine kızar haklıda  :icon_thumright: :icon_thumright:

Uploaded with ImageShack.us

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Alıntı yapılan: YELİZ83 - 02 Kasım , 2009, 13:40:18
vallh kız içimden şimdi diyom millet dolabını açınca hanğini giysem der ben açıyom ne giysem derim onu alıyom olmuyo bunu alıyom olmuyo allh kocama para versin kocamda alıyo zaten :ehi: vallh kıyafette pek gözüm yok açıkcası gittiğim fazla yerde yok
bende öleyim alıyom alıyom sonrada giymeye yer bulamıyom   :toothy10: :toothy10:

Uploaded with ImageShack.us

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: YELİZ83 - 02 Kasım , 2009, 14:49:19
canım aşkmelegi bizde tanker gibi değiliz kirbit çöpü ğibidik ğüçük balina olduk almamak mümkün değil eşim hadi ye ye diye diye bu hale geldim az kalkınca kzıyo napım zayıf sevmiyom diyo halan kilo almamı istiyo avcunu yala dedim  59 kiloyum memnunum canım halimden kocamda şekrim
kıs tankermı dedık sana  :k06: :k06: :k06: :k06: okadada kılodıymıssın sende cok abartmıssın 59 nekı ben 68 kıloyum yakında 70 olacam :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: