27 Nisan , 2024, 19:56:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEN GELDİM

Başlatan SEVİNÇ, 16 Ekim , 2007, 11:58:04

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

SEVİNÇ HEMEN MSN İNİNİ VE TEL. NO.NU ÖZELDEN GÖNDER BAKEM BANA  :director:
Bİ DAHA KAYBOLMA ORTALARDAN, SAĞLAMA ALALIM  ;D

sevda

Nerelerdeydin canım yaaa....

aslı

Sevinç Allah analı babalı büyütsün bebeğini. Merak etmedik sanma ama nasıl ulaşacağız bilemedik ki ... Allah kavuştursun göz açıp kapayana kadar geçsin 10 ay  :amin:

-Butterfly-

sevincigim gozun aydin canim korkut atayida op benim icin insallah anali ve babali buyur yavrunuz. esinde insallah en kisa surede askerligini sag saglim bitirip  yaniniza minik yavrularinizin basina doner...

tekrar tebrikler.... :flowers: :opucuk:

ღ°cerenay.♥.

sevinç valla ben merakettim seni, sık sık profiline baktım acaba gelipte yazdınmı diye...
hayırlı olsun bebeğin , eşinde askermiş,
bir gözün aydın , birde allah kavuştursun diyeyim bari :D

yeliz&osman

Gözünüz aydın ALLAH analı babalı büyütsün İNŞALLAH eşinizede hayırlı teskereler 10  ay dilerim cabucak gecer  :amin:

ARMAĞAN

SEVİİİİNNNÇ NERDESİN CANIM.  :occasion14:

burcu-emir

sevinç aşkolsun sana.hepimiz sorduk,merak ettik seni.valla yüreğimiz pır pırdı.
allah analı babalı büyütsün  :amin: korkut atamız hoşgeldi sefalar getirdi  :nazar: :nazar:
en yakın zamanda resimlerle aramıza dönmeni bekliyoruz  :hello2:

tubito

hayırlı osun sevinc'cim allah analı babalı büyütsün korkut atayı

:binkybaby: :flowers:

SEVİNÇ

selam arkadaşlar,ilginize çok teşekkür ederim. Korkut hastaydı uzun zamandır siteye giremedim.Akut Bronşit olmuştu,çok şükür geçti ama çok sarstı bizi.

SEVİNÇ

korkut Ata ve abisi

[eklenti yönetici tarafından silindi]

ARMAĞAN

MAŞŞALLAH KORKUT ATAYA  :nazar: :nazar:
SEVİNÇ BÜYÜTMÜŞSÜN BİLE MAŞŞALLAH
ALLAH HAYIRLI ÖMÜRLER VERSİN TÜM ÇOCUKLARIMIZA. ÖPTÜK CANIM HEPİNİZİ  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

ay geçmiş olsun sevinçcim  :sad1:
şimdi nasıl durumu?

ღ°cerenay.♥.

sevinç maşallah , çok tatlı bebişin, geçmiş olsun, havalar soğudu hastalıklar başladı malesef

duru boncuk

sevinç hoşgeldin allah analı babalı büyütsün korkut atayı canım  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:çok tatlı kocaman olmuş bile umarım sağlığıda düelmiştir  :amin: