16 Mayıs , 2024, 01:20:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sutten kesme

Başlatan berilce, 12 Ekim , 2007, 19:02:00

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

sevda

Saçını koycan diyo memenin üzerine.... :k06:

Almiş'inAnniş'i

:honk: nasıl?
memeye peruk mu yapcaz saçımızı  :icon_scratch:  :ehi:

sevda

Bak buda güzel fikir ben sana postişimi veririm canım  :k06: :ehi:

duru boncuk

remziyecim az bişey saçından alıp memenin başına saracaksın çocuklar çok tiksiniyomuş o görüntüden :k06: nasıl tiksinmesinlerki zaten :igrenc:

-Butterfly-

didem

Alıntı yapılan: adalet - 15 Ekim , 2007, 00:58:51
bende oglumu suten keserken az bir oje surmustum oglum gordugu gibi agzina koymadi ve suten kolay bir sekilde suten kestik cunku oglum buyuktu ne surseydik silip tekarar emiyordu en son ojeye bas vurduk
oje kuruyacak zaten cocuk nasil zehirleneceki  :dontknow: :k06:

ayrica ben oglumu suten keserken sutum coktu ve cok rahatsiz oldum gogslerim tas gibi olmustu yatamiyordum acida  emineni dedigi hap varsa iyi olur
en az erdemde aci cekmeyeyim  :alkış:
merhaba bende denicem buyontemi ama oje surunce sut gelmiyormu o tikiyormu suun gelmesini cooooooooook ilginc kirmizi ojemi ureyim sonra asetonla cikiormu

ebru

slm bende oglumu sütten keserken aynı sorunları yaşadım.bir çok şey denedim.göğüs ucuna acı biber denedim meme emmeye geldiginde agzı yandı acı dedi almadı.ben böyle kestim bide hapınıda aldım.göğüste süt birikmesin diye agrı olmasın diye.sütten kesmek istiyen annelere allah kolaylık versin.

estim

slm kızlar

bende paşamı sütten kesmek zorundayım. rahatsızlandım ve aldığım ilaçlardan dolayı doktor ya günde 1 yada 2 defa emzirecen yada bıraktıracan dedi. ben hem ilkini hemde bıraktırma işlemini, yapmaya karar verdim. buğün ilk denememizi yaptık. gögsüme salça sürdüm. önce baktı, sonra eh eh eh dedi ,sonra da masanın üstünde suran selpağı aldı ve gögsümü silmeye başladı. temizledikten sonra emmeye devam etti.

bundan öncede çok denedim bıraktırmayı ama bi türlü başaramadım. biberon vereyim diyom ortalığı kopartıyor. emzirmesem ayrı bir dert. ama bu sefer kararlıyım  :icon_thumright: 

Almiş'inAnniş'i

esoş nerdesin bacım yaaaa  :honk:
geçmiş olsun
allah acil şifalar versin  :amin:

estim

buralardayım, pek sık uğrayamıyorum.
arada bakıyorum bir organizasyon var mı yok mu diye
bebişlerin durumunu okuyorum   ;D  ;D  ;D
yani sadece çok sık yazı yazmıyorum
yoksa hepinizden haberim var  :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

esoş ben z.burnundayım bacım  ;D
ya bi ara msn e girde
sendeki resimleri gönderiver bana  :aferin:

helen20

BEN DAHA DOGURMADIM AMA ŞİMDİDEN ARASTIRIYORUM
SÜTTEN KESİNCE HEM GÖÜŞLER AGIRIYORMUS HEMDE BİR HAFTA HALSİZLİK FALAN OLUYORMUS RAHATSIZ EDİCİ BİR ŞEKLDE
DENEYİMLERİNİZİ PAYLASIP BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM

sevda

Bende 1 yaşına kadar anne sütü verenlerdenim ama benimkisi artık emmek istemediği için mecburen ayrımak zorunda kaldım...ama okadar da fazla bir sıkıntı yaşamadım açıkçası süt sızması denilen bir durumda yaşayanlarr vardı çevremde bir hafta süredebiliyor 2 günde o nedenle senin için çok erken diye düşünüyorum umarım herşey yolunda gider ve bebeğini uzun uzun emzirebilirisin güzelim.. ;)

ponçik