bebegimonline DeNiLİnCE aKlınA GeLeN 3 ÜyE

Başlatan мiŁenα., 17 Eylül , 2009, 12:52:55

« önceki - sonraki »

= - =SeLSeBiL= - =

ben de burda yeniyim. yenı yeni arkadaslıklar edinmeye çalısıyorum çok dikkatiimi çekti konu okudum herkes birbirini çok seviyor güzel bişey inş bizde bir gün tamamen aranıza gireriz. ismimiz yok diye kırılmayız zaten çok tanımıyoruz birbirimizi zamanla tanıyacagız. belki ilerde bu konu bidaha açıldıgında bizde karısırız aramıza
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

can yine cannnn

can dediklerim....

= - =SeLSeBiL= - =

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

Alıntı yapılan: SeLSeBiL - 19 Eylül , 2009, 01:41:41
ben de burda yeniyim. yenı yeni arkadaslıklar edinmeye çalısıyorum çok dikkatiimi çekti konu okudum herkes birbirini çok seviyor güzel bişey inş bizde bir gün tamamen aranıza gireriz. ismimiz yok diye kırılmayız zaten çok tanımıyoruz birbirimizi zamanla tanıyacagız. belki ilerde bu konu bidaha açıldıgında bizde karısırız aramıza
:y25: :y25: :y25: evet katılıyorum sanaaa
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

can dediklerim....

= - =SeLSeBiL= - =

ben çok uzun bi süredir nete girmiyordum. çok sıkılmıstım herşeyden çocuk stresi beni okadar çok bunaltmıstı ki bu siteye pregnyl iğnesini arastırırken rastladım ve hala bırakamıyorum. çok hosuma ggitti site anladım ki çocuk sorunu sadece benim sorunum değil ve birazcık olsun rahatladım arkadaslarımın "hamileyimm" haberini vermesi beni okadar çok heyecanlandırıyoki diyorum belki yakında bende veririm neden olmasın. bu site bana bi terapi gibi geliyor :)

can yine cannnn

Alıntı yapılan: SeLSeBiL - 19 Eylül , 2009, 02:16:44
ben çok uzun bi süredir nete girmiyordum. çok sıkılmıstım herşeyden çocuk stresi beni okadar çok bunaltmıstı ki bu siteye pregnyl iğnesini arastırırken rastladım ve hala bırakamıyorum. çok hosuma ggitti site anladım ki çocuk sorunu sadece benim sorunum değil ve birazcık olsun rahatladım arkadaslarımın "hamileyimm" haberini vermesi beni okadar çok heyecanlandırıyoki diyorum belki yakında bende veririm neden olmasın. bu site bana bi terapi gibi geliyor :)
EMİN OLKİ SENİN GİBİ VE BENİM GİBİ ÇOK VAR BACIM BEBEK İSTEYEN
BURDA MORAL BULURSUN KESİNLİKLE :icon_thumright:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bende cok cocuk ısdıyom ama olmuyo gece nermıncıgımle stres atıyoz burda   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

allah hayırlısıyla cocuk sahıbı olmak ısdeyenlerede bızede nasıp etsın  :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

can dediklerim....

= - =SeLSeBiL= - =

aminnn inş biraz önce eşimle konusuyodum daha 1. olmadan 2. düşünüyozz halimiz çok komik. ya bu ay olsun artık gücüm kalmadı :y25:  Rabbim bekletme artık hayırlı saglıklı güzel çocuklar nasip ett bu mübarek günlerde dualarımızı kabul et. :amin: :amin:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: SeLSeBiL - 19 Eylül , 2009, 02:25:01
aminnn inş biraz önce eşimle konusuyodum daha 1. olmadan 2. düşünüyozz halimiz çok komik. ya bu ay olsun artık gücüm kalmadı :y25:  Rabbim bekletme artık hayırlı saglıklı güzel çocuklar nasip ett bu mübarek günlerde dualarımızı kabul et. :amin: :amin:
AMİN BEBEĞİM YA  :sad1: :sad1: :sad1:
can dediklerim....

мiŁenα.

ya guzelım yenı gelenlede anlasırasak kanımız ısınırsa onunda adı gecer...

sımdı tanımadıgım adamıda mı sevıyorum yazım...

anlayan anlar ıste bnu ...allah allah

buarada selsebıl senı sevıoruz canım :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

мiŁenα.

bencede guzelım senı anlayan anladı ..

no problem :k06: :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9: