Ek Gıda Kabusu!!!

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 11 Ekim , 2007, 15:48:57

« önceki - sonraki »

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Bebelacın hangi ürünlerinden kullanıyosun başka banada isimlerini yazarmısın bizde deneyelim belkki buda naz nede olsa belki yer  :k06:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

Almiş'inAnniş'i

almira nın kahvaltı sorununu  bir nebze de olsa çözdük sayılır  :occasion14:
benim kızım karışık tadları sevmiyo, hepsinin tadını ayrı ayrı almak istiyo ve bizimle birlikte yemek istiyor  :muzz:
iki gündür beraber kahvaltı yapıyoruz  :hello2:
1/5 yumurta sarısı, 1/3 minik paket labne peynirleri , ufacık ekmek içi parçalarına sürülmüş kuşburnu marmelatı ve aralarda milupa nın karışık bitki çayı  :hieyt:
inşaallah böyle devam eder  :amin:
ama kucakta çok zor oluyo, bir an önce mama sandalyesi işini halletmemiz lazım  :honk:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

mama sandalyesi nasıl remziyecim  anlamadım  ::)  henüz tam oturamıyolar değişik bişeymi senin bahsettiğin kemerli falanmı varsa sitesi yollarmısın dediğinde haklısın oturarak kucakta veya yatarak zor oluyo  :hungry:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

Almiş'inAnniş'i

http://www.kirazbaby.com/prodetail.aspx?id=817

benim istediğim bu selincim, hem kullanışlı hemde fiyatı süper  :icon_thumright:
stoklara girmesini bekliyorum, inşaallah bir an önce girer  :amin:

nagihan

ben kirazbabydekilerle bayağı haşır neşir oldum. ali bey var hemşomuz.bizim mama sandalyesi olayını biliyormusunuz bilmiyorum. geldi ama tüm demir aksamı çizik çıktı bizde geriye kargoladık. bugun yenisi gelecek bakalım umutla bekliyorum. çünkü bende naza yemek yedirirken artık çok zorlanmaya başladım. sürekli kalkmaya çalışıyor. yastıklarım battı vallahi. neyse konuyu uzatmayayım. ali bey dediki mama sandalyesi alırken hareket etme özelliği olanları tercih edin dedi. tekerlekleri olsun dedi.sabitler ile zorlanırsınız dedi. valla ne akla hizmet dedi bende anlamadım. benim aldığım mama sandalyeside
http://www.kirazbaby.com/prodetail.aspx?id=1050
ali beyin önerdiği   http://www.kirazbaby.com/prodetail.aspx?id=33

eğer bu gelende çizik çıkarsa bu kraftı alacam. kendilerinede söyledim mağazaya

nagihan

ben şimdi her iki ürünün özelliklerinin karşılaştırmasını yaptım comfy nin özellikleri daha iyi.  :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

Comfy Bonny Mama Sandalyesi

5 kademe yükseklik ayarı
3 pozisyon ayarlanabilir koltuk
Çıkıp yıkanabilen kılıf
Ergonomik mama tablası
Üst tablada bardaklık
3 kademe ayarlanabilen mama tepsisi
Bebek büyüdüğünde ön tepsiyi çıkarıp masaya yanaştırabilme imkanı (BU ÖZELLİK HOŞUMA GİTTİ)Tekerlekli
Arka tekerleklerde fren
Katlanabilir
Katlandığında çok az yer kaplar
Bacak arası barı
5 noktalı emniyet kemeri
2 farklı renk seçeneği

Stork Çift Tepsili Mama Sandalyesi

6 - 36 ay arası kullanım
3 Farklı sırt pozisyon ayarı
4 Farklı yükseklik ayarı
5 Nokta kemer sistemi
Çıkabilen çift tepsi
Tekerlekli, arka tekerleklerde fren
Katlanabilir, az yer kaplar
Yıkanabilir kılıf
Rahat, sağlam ve güvenlidir

Tebessüm :)

18 Ekim , 2007, 13:36:13 #22 Son düzenlenme: 18 Ekim , 2007, 23:33:38 ayşegül
nagihan ben de kirazbabyden alışveriş yaptım birkaç sefer, Ali bey çok ilgili gerçekten, ben çok memnun kaldım :icon_thumright: inşaAllah çizik çıkmaz bu seferki..şimdiden güle güle kullansın naz, mamalarını güzel güzel yesin annesinin üzmeden :)

nagihan

teşekkür ederim ayşegülcüm. bizde sürekli ordan alışveriş yapıyoruz.  :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

geldi mi mama sandalyesiiiiiiiiii  :director:

nagihan

HAYIR YA KARGO ŞİRKETİNİ ARADIM DERİNCE ŞUBEYE GELMEMİŞ. O KADAR ÇOK ARAMIŞIMKİ ONLARI HEMEN MAMA SANDALYESİNİ SORUYORSUNUZ DİMİ DEDİLER  :'(

Almiş'inAnniş'i

:ehi:

bende ondan alıcam sanırım ama sen bi onay verseydin içim daha rahat alacaktım  ::)

nagihan

sevda

Bizimkide stork ve çok memnun kaldım halende kullanıyorum ve bence çok güvenli mesela cihicconunkinden daha kullanışlı komşumda ondan var ama onun tepsisi sabit bizimkisi çıkabildiği için ben kullanabiliyorum onlar kaldırmak zorunda kaldılar...

Almiş'inAnniş'i