27 Nisan , 2024, 12:34:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İzmirli'ler Buraya !

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 16:03:56

« önceki - sonraki »

KEREMİM

merhabalar bendaha yeniyim burada aranıza alırsanız sevinirim :flowers:izmir egekent2 denim buluşmalar olursa oluşumla koşa koşa gelirim çünkü burada kimsem yok yanlkızım aslında istanbulda oturuyodum geleli 8 aay oldu...8 buçuk aylık oğlum var anaokulu öğretmeniyim :aferin:
canım oğluşum

yeşilim

buluşma için yeterli sayıyı sağladık bile sanırım kızlar :k06:

KEREMİM

kızlar hadi ozaman ne zaman buluşmaaaaaaaaaaaaaaa:)
canım oğluşum

mirayım

bende izmirliyim buca hipodromun orda oturuyorum. . .

ayşen

:wav: :occasion16: buluşuyomuyussss, gerçi ben seviniyorum da benim minikle nası gelirim bilmiyorum, bornovalıalr çoğulukta demiii, burda  buluşalım :D  :suclu:  :k06:

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003
EGE TUNA          03.10.2006

yeşilim

KEREMİM

tamam hadi tarih belirleyelim ama uzak oolmasın benim minik bebeğim var....menemendeyim ben...
canım oğluşum

aslı

hadi izmirliler buluşalım o zaman

yeşilim

hafta sonuna denk gelen bir tarih belirleyelim mi, çalışıyorum ve emnim aramızda çalışanlar vardır :dontknow:

yeşilim

bir de alsancak, konak gibi merkezi bir yer olursa sanırım hepimiz için tam süper olacak  :laughing7:

KEREMİM

evet olabilir hadi amaaaaaaa:)
canım oğluşum

mirayım

evet ya buluşalaım ben kendimi doğuracak gibi hissediyorum dudaklarım falan şişti birde 3 kilo eksilmişim doğuma yakın belirtilerden bazıları bunlar okumuştım bir yerde beni bir telaş aldı :binkybaby:

Emine

Keremim hangi anaokulunda öğretmensin

KEREMİM

eminecim stanbulda yaptım vildan çocuk evinde sonra özel eğitim öğretmenliği ama şimdi evdeyim..
eee kızlar ne zaman buluşuyoruz ayarlayalım hadi ama...isterseniz bana gelin daha rahat oluruz ev buluşmaları daha rahat oluyo..ben egekent 2 denim yakın olan yokmu banaaaaaaaaaaa
canım oğluşum

ilknur

bende yeşilovadanım arkadaşlar :love9: