Bebeklerinizi Nasıl Uyutuyorsunuz

Başlatan ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ, 08 Ekim , 2007, 20:22:05

« önceki - sonraki »

duru boncuk

zeynebinde burnu tıkalı bu aralar temizletmiyoda acıyomu acaba bilmiyorum mama emerken çocuk tıkanıyo nefes alamıyo çok üzülüyorum yaa şu damlayı ve pompayı bende araştırım bakalım işe yarayacakmı :y25:

bengü

mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

duru boncuk

muhakkak alıcam canım az önce yine temizlemeye çalıştım acıyo galiba kurumuş yaa bağırıp durudu yavrumm :sad1:

bengü

o pompayla iyicene temizle zaten o icinde ne nevar ne yok cekiyo sonra bi damla sik bide kiyafetinin gögüs kismina dogru bulabilirsen o damladan damlat sabaha kadar misil misil uyur.

duru boncuk

ya birgül o pompo canlarıı yakmıyomu acaba yaa  :dontknow:

bengü

yok canim yakmiyo korkma ilk basta hic bisey hissetmiyolar ama sonra sonra huylaniyolar biraz miziraniyolar ama sonucta rahat etmeleri icin.

sevda

Evet küçükken bişey anlamıyorlar ama büyünce bizimkisi gülmeye başladı.... :k06:

ilkayaygün

Alıntı yapılan: bengü - 04 Aralık , 2007, 18:18:29
burcu benimde kizim gripti disi cikcakmis meger burnu tikaliydi eczaneden bi damla aldim bebekler icin giysisine yada bi bas öyrtüye damlatip yanina koyuyosun sabaha kadar burnu acik oluyo ve cocuk nefes alamadigi icin uyanmiyo sor bakalim eczaneye belki ordada vardir valla rahat etti cocugum tabi bende babix di sanirim adi ama sen anlat böyle bi damla varmis diye vardir kesin valla cok iyi bisey nane kokulu ama müthis bisey.zararsiz zaten bebekler icin özel

ben bu damladan soruyorum kimse bilmiyooooooo benim oğlumun burnu tıkalı gece zırt pırt uyanıyoooooooo napıcam bennnnnnnnn

bengü

internet sayfasina googel den babix diye gir bakalim bende cikiyo ama burasi almanya bi dene olmazzsa www.ebay.de tikla oradan satin alabilirsin.

duru boncuk

ilkaycım türkiyede en azından izmirde bende bulamadım ama onun yerine geçebilecek başka damlalar var eczaneye sorsaydın keşke mutlaka bişey tavsiye ederler  :icon_thumright:

yeşil

merhaba arkadaşlar benim bebeğimin uyku problemi var birtürlü uykuya dalamıyor özellikle gündüz çok zor uyumasına rağmen hemen uyanıyo sizce ne yapmalıyım nasıl uyutsam daha rahat olur yardımlarınız için şimdiden teşekkürler  :wave:

anita

benim kızım da doğduğundan beri gündüz uykusu 30 dk yı geçmiyor.
gündüz ayağımda sallayarak uyutuyorum malesef.. bazen de fön sesi ile uyuyor o zaman maksimum 1 saat uyuyor.

Tebessüm :)

merhaba öncelikle hoşgeldin :flowers: vereceğim linkte uzun uzun yazılmış uyku konusunda, http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,798.0.html umarım yardımcı olur

bebegım_ ömer

:love9:merhaba selın inan bebın yaramazda çok zor dalıyo uykuya ılk zaman lar kendılıyınden uyurdu bende senın gıbı yaptım ama şımdı uyukuya dalması çok zor adeta kafayı yedırtıyo yaaa :basardim:

bebegım_ ömer

merhaba slıncım a :love9:ynı dert bızde de var sanırım alıstırmakla alakası var. ???ılk zaman lar çok guzel uyuyordu  :nazar:ama sımdı kendıne yenı yenı huylar çıkkartıyo
basına sapka takıyoruz gozlerıne ınecek kadar ve kucakta hoplatarak uyutuyoruz bunu babası keşvettı bıde boyle deneyım işeyarar umarım şimdiden iyi nobetler :-[ :love9: