27 Nisan , 2024, 22:52:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benim Bahçem

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 06 Ekim , 2007, 19:02:14

« önceki - sonraki »

jbdun

nagihanve razi bu da sizeeee :caca: :tongue3:
yaw iyi de şimdi bu fikriniz yok mu demek oliiii :icon_scratch: :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

jbdun

nagihan

sizi kandırmışlar.jbduncum. o bir fasulye. fasulye verene kadar büyüt dicem ama kutunun yanına çangal koyman lazım. çangal=kazık=sopa  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

nagihan

jbdun

nagihannnnnn  :violent1: :caca: :toothy10:  :ehi:
dur bakalım çok merak ediyorum ama eşim abarttı ve o ufacık kola kutusuna kuru soğan ve çam fıstığı da ekti ve onlar da tuttu :toothy10: hay allahım ya minnacık şeyde 3şey var (bu nasıl bi cümle oldu yaw :toothy10:)
neyse onları büyükce bi saksıya alıpnagihancım dediğin gibi çıbıkla tutturcaz ki ona dolansın :icon_thumright: :opucuk:

burcu-emir

aaa çok ilginç jbdun.resmini çeksene  :)

jbdun

en kısa sürede canım :icon_thumright:

nagihan

Alıntı yapılan: jbdun - 20 Kasım , 2007, 20:47:04
dur bakalım çok merak ediyorum ama eşim abarttı ve o ufacık kola kutusuna kuru soğan ve çam fıstığı da ekti ve onlar da tuttu :toothy10: hay allahım ya minnacık şeyde 3şey var (bu nasıl bi cümle oldu yaw :toothy10:)
neyse onları büyükce bi saksıya alıpnagihancım dediğin gibi çıbıkla tutturcaz ki ona dolansın :icon_thumright: :opucuk:
çıbbık değil çangal  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcu-emir

nagihaaan  :director: bacım biliyosun,şimdi moda,orkide yetiştirmek,ne yapmak lazım bacım bu bitkiyi çiçekle fışkırtmak için  :dontknow:

nagihan

asıl şimdi moda ne biliyon mu. işten ayrılıp bebek yapmak ve bebek büyütmekmiş. he evde sıkılıncada spora yada selülit tedavisine gitmekte modaymış. hımmm bir düşüneyim. orkide yetiştirmek moda olabilir mi acaba???  :toothy10: :opucuk:

jbdun

Alıntı yapılan: nagihan - 20 Kasım , 2007, 22:23:40
Alıntı yapılan: jbdun - 20 Kasım , 2007, 20:47:04
çıbbık değil çangal  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
peki efem siz bu konuda uzmansınız :icon_thumright:

nagihan

biz bu sayfayıda uzun zamandan beri boşlamışız.
remziyecim görüşeceğimiz zaman bana marul fidesi getirirmisin?

Almiş'inAnniş'i

getiremem  :sad1:
pis kargalar hepsini yediler   :violent1: :y25: