Allaha ve islama çok ağır küfürler eden site...

Başlatan ..BahaR●●, 16 Eylül , 2009, 15:47:47

« önceki - sonraki »

vadi= muge & melis

♥ღвüşяαღ♥

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ınanamadım teklrar tekrar okudum allahım bu ne ya yazıklar olsun bunlara ama bu yaptıkları yanlarına kalmaz allahım elbete verır cezasını ya bu dunyada ya otekı dunyada yarabbım sen bıze doğru yoldan gıtmeyı nasıb et  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: eflin - 23 Ocak , 2010, 19:02:07
ınanamadım teklrar tekrar okudum allahım bu ne ya yazıklar olsun bunlara ama bu yaptıkları yanlarına kalmaz allahım elbete verır cezasını ya bu dunyada ya otekı dunyada yarabbım sen bıze doğru yoldan gıtmeyı nasıb et  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin:

bursalı

ALLAH TOPUNUN BELASINI VERSİN PİSLİKLER  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :caca: :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1: :violent1: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
CEHENNEMDE CAYIR CAYIR YANARKEN NAAAAPTIK BİZ DİYCEKLER AMA İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLACAK GERİ ZEKALILAR

Balböceği

Böcüğüm

Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

gökkusağı

allah ıslah etsin nasıl çıkacaklar karşısına ahirette ne yüzle çok merak ediyorum...
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

esra26

çağınım

allah ıslah etsin diyemicem çünkü allah bile böylelerini bırakıyo en iyisi kör şeytanlarından bulsunlar  :amin: :violent1: :violent1:

gülbanu

allah kahretsin bunları dinsiz kafirler zındıklar
cehennemde yanarkende bunları diyebilecekmisiniz bakalım
okuyunca bile sinirden deli oldum gerçi hepsini okumadım bile kafirlerin yazdıkları çokta önemli değil
çok eski bir konuymuş ama ben ginede yazmak istedim ateislere allah kahretsin
bunların hepsini kesmek lazım kör bir bıçakla  :violent1: :violent1: :violent1: