Allaha ve islama çok ağır küfürler eden site...

Başlatan ..BahaR●●, 16 Eylül , 2009, 15:47:47

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Alıntı yapılan: MaSaLIM - 16 Ekim , 2009, 09:52:15
http://haber.mynet.com/detay/dunya/bilimin-aciklayamadigi-bebek/475264 onlara cevap nıtelıgındekı bu haberı okusunlar bakalım nasıl acıklıyacaklar bılım bıle acıklıyamamıs o ıkı naldırı cıplak zubbe nasıl acıklıyıcak olsun bole yapsınlar gunahları cogalıyo ceennemın ta dıbınde cayr cayr yanacaklar adıler...

aynen canım  :icon_thumright: :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ayyyyyyyyyyyyyy bune rezillik yaaaaaaaa ben biraz okudumda ne kadar çirkinleşmişler

allahım sen affet dengesiz bunlar neymiş bursliymiş yazmadım bile sinirden

allahım buna öyle bir dert versinki dermanının sadece rabbimden olduğunu anlasın terbiyesiz ahlaksız pis mahlukattttttttt  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:   :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:

Balböceği

Balböceği

siteye baktim serefsizin alasi dolu ateistòer orda bi kosovali var savunuyormu ne demk istiyor anlamadin eger savunuyorsa orda ne isi var kardesim tovbe yarabbim

sarisinn

allahım sen affet..bu ne yaaa..nasıl bi zihniyet..bakamadım bile yazdıklarına..dünyanın sonu geldi..dua edelimde güzel bi sonumuz olsun...allaha inanmayanın vay haline..

can yine cannnn

can dediklerim....

GüzeLCe

*****----sarıseker---*******

yuce allah ıslah eylesın hepsını
bır zamanlarda facede vardı bı grup peygamber efendımıze hakaretler falan :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

Balböceği

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

bzi müslümanlar oldugumuz halde cehenlemden korkarız onların vay haline şirk koşanların yeri bile yokk  :caca: :caca: :cussing:

prenses_78

ayy oneydi öyle şok oldum yaaa,, Allahım senbizleri böyle insanlarla karşılaştırma onlara uydurma yarabbimm.

ilkay

iğrenç insanlara allahım böylelerine öyle bir ibret vermeliki görmeliler allahın büyüklügünü allahım sen sonumuzu hayır eyle dünyanın sonu geldi galiba allahım taş etsin böyle düşünüpte yazanları

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

GüzeLCe

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

allha havala ediyorum allahım herşeyin en iyisini bilir hak geçirmez herkezin hakkı nese onunla mukafatlandırır