burçlara göre zeka

Başlatan мiŁenα., 16 Eylül , 2009, 13:24:57

« önceki - sonraki »

elif35

Akrep'te Merkür: Kararlı araştıran ve sezgi sahibi bir zekası vardır. Bir dedektif gibidir. Olayların ardında yatan gerçekleri açığa çıkartabilecek yeteneklere sahiptir. Kimi zaman* acımasızca konuşabilir. Konsantrasyon yeteneği vardır. Sezgileri genellikle doğrudur. Ancak olumsuz yönüyle fazla ısrarcı ve aşırı gizleyici de olabilir.

doğru hislerim çok kuvvetlidir    8)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Başak'ta Merkür: Son derece dikkatlidir ve kılı kırk yararak düşünebilir. İyi bir organizatördür. Dakik kesin bir tarzı vardır. Analitik düşünme yeteneği çok gelişmiştir. Fazla kategorik düşündüğü için geneli görmekte zorlanabilir. Hatta olumsuz durumlarda fazla eleştirel ve sürekli şikayet eden bir tavır da sergileyebilir.

%1500 doğru  :icon_thumright: :k06:

miray

Akrep'te Merkür: Kararlı araştıran ve sezgi sahibi bir zekası vardır. Bir dedektif gibidir. Olayların ardında yatan gerçekleri açığa çıkartabilecek yeteneklere sahiptir. Kimi zaman* acımasızca konuşabilir. Konsantrasyon yeteneği vardır. Sezgileri genellikle doğrudur. Ancak olumsuz yönüyle fazla ısrarcı ve aşırı gizleyici de olabilir
  :laughing7:  :laughing7:  :laughing7:  :icon_thumright:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 08 Ekim , 2009, 02:35:24
Akrep'te Merkür: Kararlı araştıran ve sezgi sahibi bir zekası vardır. Bir dedektif gibidir. Olayların ardında yatan gerçekleri açığa çıkartabilecek yeteneklere sahiptir. Kimi zaman* acımasızca konuşabilir. Konsantrasyon yeteneği vardır. Sezgileri genellikle doğrudur. Ancak olumsuz yönüyle fazla ısrarcı ve aşırı gizleyici de olabilir

:icon_thumright:
:icon_thumright: :icon_thumright:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Terazi'de Merkür: Uyum getiren barışçıl düşüncelere sahiptir. Estetik açıdan gelişmiş bir zihni vardır. Olayları tarafsızca tartmaya çalışır ve gürültüden aceleden hoşlanmaz. Karar alması uzun sürer. Arkadaş canlısı sosyal konularda başarılı ve yaptığı işe zarafet ve sanat katan birisidir. Ancak fazla rekabet gerektiren işlerde başarılı olmayabilir.
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

RuHGuZeLi

Aslan'da Merkür: Büyük projeleri sever ve kendinden emin bir biçimde konuşur. Düşünceleri ile ilgi uyandırmayı sever. Belirli sabit fikirleri vardır. Yönetsel alanda başarılı olabilir. Sıcakkanlı ve cömert görüşleri vardır. Düşünceleri ile canlandırıcı ve ilham vericidir. Genel olarak iyimser mizaçtadır. Ancak aşırı durumlarda fazla buyurgan ve kibirli hareket edebilir.

iklima

Teraziyim ve yazılanlara birebir uymaktayım
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ayy

Terazi'de Merkür: Uyum getiren barışçıl düşüncelere sahiptir. Estetik açıdan gelişmiş bir zihni vardır. Olayları tarafsızca tartmaya çalışır ve gürültüden aceleden hoşlanmaz. Karar alması uzun sürer. Arkadaş canlısı sosyal konularda başarılı ve yaptığı işe zarafet ve sanat katan birisidir. Ancak fazla rekabet gerektiren işlerde başarılı olmayabilir.

bende teraziyimmm....

Karar alması uzun sürer.BEN ALIRIM KARARIMI HEMEN HEMENDE GERCEKLEŞMESİ GEREK :k06: :k06: :k06:

Ancak fazla rekabet gerektiren işlerde başarılı olmayabilir.ELİMİ ATDIGIM HERŞEYDE BAŞARILI SAYILIRIMMM...AMA NEDENSE BEBEK OLAYINDA BAŞARIYI YAKALYAMADIM HENÜZ :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 27 Aralık , 2012, 15:25:17

bende teraziyimmm....

Karar alması uzun sürer.BEN ALIRIM KARARIMI HEMEN HEMENDE GERCEKLEŞMESİ GEREK :k06: :k06: :k06:

Ancak fazla rekabet gerektiren işlerde başarılı olmayabilir.ELİMİ ATDIGIM HERŞEYDE BAŞARILI SAYILIRIMMM...AMA NEDENSE BEBEK OLAYINDA BAŞARIYI YAKALYAMADIM HENÜZ :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

canım oğlumla ve ben teraziyiz... bebek konusunda ben de başarısız oldum  yahu...

GüzeLCe

Balık'ta Merkür: Hassas ve edilgen bir zekaya sahiptir ancak büyük sezgi sahibidir. Bu konum psişik yetenekler evrensele açık bir zeka ve insanların duygularını en derinden anlayan bir anlayış getirecektir. Çok akılcı değillerdir ancak güçlü sezgileri onlara büyük yol gösterir. Yaratıcılık gerektiren alanlarda başarılı olabilirler. Dikkatleri kolayca dağıldığı için ilk eğitimde katı kurallar onlara göre hiç değildir. Kolayca endişelenebilirler.
işte bu benim  :suclu: