arkadaslar hemileyim. cikti...:)))))

Başlatan selmay, 16 Eylül , 2009, 01:06:56

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

ay cnm benim sağlıklı sıhhatli kucağınada almak nasip olur inş....

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

tebrikler cnm cok sevindim mübarek gecede ne güzel haberler almissin...rabbim kucaginada almayi nasip eder insallah....

bu ay ki hamis sayisi 8 oldu oleyyyyyyyyyyyyyyyyyy...

selmay

cok saolun arkadaslar allah tüm istiyene versinsaten kadir gecesi bu sitedeki bebek istiyenlere özel dua ettim yasin okudum ins stres yok calismalara devam arkadaslar...

bebişim06

gözün aydın canım hayırlı olsun  :flowers: :flowers:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

selmay

DERYATİLGAN

Alıntı yapılan: SeLSeBiL - 16 Eylül , 2009, 02:21:19
teşekkür ederm cnm ya benim şuan hastalıgımn 4. günü sürekli gittiğim bi doktor yok gittiğim doktorlardan da memnun kalmadım 1 senelik evliyim geçen ay  klomen ile çatlatma iğnesi kullandım işe yaramadı bu ay aşılama yaptıracaktım eşimni arkadası doğal yolla kalsın aşılama yaptırmayın demiş vazgeçtik. eşim klomen almıs sabah ona baslıyacam daha ne yapabilirm ek olarak o ilac işe yarar mı acaba. çatlatma iğnesine baslatan doktoruma gidecektim ama ayrılmıs hastaneden ne yapacam şaşırdım 25 ekim evlilik yıldönümümüz bu ay hamile kalmak istiyorum evlilik yıldönümümüzde müjdeyi vermek istiyorum
canım bende ilk ay kolomen kullandım yumurta oluşmadı bile ikinci ay tekrar kullandım ve ymurtam büyüdü çatlatma iğnesi kullandım şuan hamileyim 2 seferde tuttu yani umudunu kaybetme.

nesssli