Eşinizle En Çok Hangi Konuda Tartışmaya Giriyorsunuz ??

Başlatan *TuGba*, 15 Eylül , 2009, 11:19:00

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

henüz karı koca değiliz ama her konuda kavga ederız biz :k06: ikimizde inatcı oldugumuz için en ufak sorunlardan dağlarr yaratırız ama küslüğümüz 1 saat sürer sonra gene :love3: :love3: :love3: :love3: :love3:

__nil__

en çok dağınıklığı konusunda tartışırdık...kendi çok temiz ama çok dağınık ve elini hiç bişiye sürmez.mesela çoraplarını her yerde görebilirsiniz,sepete atsana aşkım diyorum,sen at diyor,bi çorap alta tarafı diyor sonra ben uzatırsam da konuyu çarpıtıyor işte benim işimi yapmak falzla mı gelio filan.....

ama yeni stratejim 1 aydır uyguluyorum süper oldu...hiç tartışmıyorum eşimle..sinirlensem bile içimden la havle vela kuvvete duasını okuyorum biçok kez...çünkü tartışsak bile eşim hatasını hiç kabul etmez,ee bu defa da noluo ben üzüldüğümde sinir olduğumla kalıorum..en güzeli tartışmamak...şimdi bi konu oluyor o böle beni kzdırıyor ben hiç uzatmıyorum,seni tartışmıcam aşkım gerçekten sen haklısın.diyorum gidiyorum yanağına bi öpücük konduruyorum..ve inanın o zaman eşim daha çok ktü hissedio kendini..hatasını anlıo :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

❤ հმzεlἶო ❤

:nazar: :nazar: :love9: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

Alıntı yapılan: kumsal59 - 12 Aralık , 2010, 12:31:42
eşimin uyuşukluğu yüzünden tartışıyoruz tam saatınde uyandırıyoum sabahları bi wc ye giriyo 10 dk çıkmıyo banyodada aynı şekilde  sonra kalhvaltıyı yarım yamalak yapıp gidiyo

aaa ayni bnm esim
herseyi yavas ve fazla rahat yapar
her gidecegimiz yere gec kaliriz..

haa birde pc cok kullanmasi ve play station da cok vakit gecirmesi  :caca:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Rahat olmasi
umursamaz olmasi
Arkadaslariyla cok vakit geçirmesi
ve ailesi konusunda tartisiriz en cok  :cildir: