BEBEKLERİNİZE KAHVALTI NASIL HAZIRLIYORSUNUZ?

Başlatan nagihan, 04 Ekim , 2007, 17:22:14

« önceki - sonraki »

berilce

valla ben cereal ile baslamistim...turkiyede de gordum milupanin 7 8 tahil kariisik biseyi var burdakiyle ayni hemen hemen...ondan veriyodum...yumurtaya felan emen baslamamistim..galiba 8. ayda falan baslamistim..simdide 2 gunde bir veriyorum gene o cereal a karisitiriyorum labne peynir recel veya pekmez.bazen de 1 bebe biskuvisi atiyorum... bazende tek tek yediriyorum kucuk kucuk ekmek icine peynir suruyorum bo ondan bi yummurtadan bode sutundne veriyorum... ama siz oyle hemen baslamayin ya... ben yemek layinada hemen baslamamistim yogurt ve pureyle baslamistim sonra sebzeye baslamistim.... geceleride anne sutu iciyo simdi...

Almiş'inAnniş'i

ben bu sabah hazır kahvaltı maması verdim  ::)

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: ayşegül - 12 Ekim , 2007, 18:39:46
neden çikolata veriyosun razi? :nono:

:-ooo çikolata verdiğimi de nerden çıkardın  ::) ben sadece azıcık yalattım  :dontknow:
eh dünyadaki güzel nimetlerden o kadarcık faydalanmaya benim kızımın da hakkı var  :laughing7:
o iğrenç sebze mamalarından sonra  :igrenc:

sevda

Çikolataya kim hayır demişki benim kuzumda hayıy desin....

nagihan

benim kızım artık benimle oturup büyük insanlar gibi kahvaltı yapıyor. bir peynir bir zeytin falan derken bir bakmışız kontesin karnı doymuş.

Almiş'inAnniş'i

nagihan

Almiş'inAnniş'i

anası sabah kendisi kahvaltı yapamıyo ki kızıyla yapsın  :honk:

elvan

kızlar bende sabahları 8-9 a kadar oğluşum uyukluyo uyanıyo o arada emziriyorum tam uyandığında 1 kaşık labne,1 kaşık tahinli pekmez, bıldırcın yumurtasının sarısını (2 günde bir)  ben bisküvide ekliyodum ama artık vermiyorum biraz tahıllı besin biraz mama karıştırıp veriyorum. ama yiyomu yemiyoooo :violent1: :violent1: :violent1:

bende ne yapıyorum bunlardan yiyebildiği kadar elimle ayrı ayrı ağzına ittiriveriyorum biraz da ekmek içiyle labne,tahinli pekmez,yumurta sarısı,reçel ne yerse artık çay olarak karışık bitki çayı bebekler için olandan 50 ml falan içiyo hoşuna gidiyo valla çay.

işte böyle

Almiş'inAnniş'i

elvancım almira da o iğrenç karışımı sevmedi
bende tek tek veriyorum
hem böylesi daha iyi  :icon_thumright:
tadları tek tek keşfediyolar  :muzz:

ღ°cerenay.♥.

maşallah kontesse, alperin kahvaltı saatiyle bizimki bitürlü uymadı gitti  :honk:

nagihan

kaçta kahvltı yapıyorsunuz?
biz sabahları 8 de kalkıyoruz uzun bir süredir. hemen giyinip,kahvaltı sofrasına oturuyoruz
:laughing7:

ღ°cerenay.♥.

biz erkeen uyanıyoruz ama ben kakmamak  için direniyorum tabi bol bol emziriyorum oda tok oluyor kahvaltıya oturduğumuzda :laughing7:

nagihan

emziriyorsan haklısın tok olur  :laughing7:
olsun alpercim büyüdümü oturur sizinle kahvaltıya  8)

ღ°cerenay.♥.

:laughing7: evet

bende ,eğer biraz açgbiyse kahvaltı  veryorum,yoksa meyve püresi hiçbiri olmasa ekmek...
yani öyle yada böyle kahvaltımıza eşlik etmesini sağlıyorum :laughing7: :laughing7: