BEBEKLERİNİZE KAHVALTI NASIL HAZIRLIYORSUNUZ?

Başlatan nagihan, 04 Ekim , 2007, 17:22:14

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

SİZ EVDE PC YE DALINCA OLAN YEMEKLERE OLUYOR.
YA BEN NAPİİMMM AMMA LAK LAK ETTİM YAA. KOVULMASSAM İYİDİR.  :k06:

duru boncuk

zaten işten sıkılmıştın sanada bahane olur kovulursann sende oturup bizim gibi yemek yakarsın bol bol :k06: :k06: :k06:

guguş

özgülüm benimki çubuk krakere bayılıyo
yaa benim anladığım kadarıyla bu çocuk kendi yemek istiyo
sofrada da babasının tabağına kaşık sokmaya uğraşıyo  :k06:

ARMAĞAN

EHH KOVULURSAM ERKANLA BERABER OTURURUZ EVDE. SONRADA MOBİLYALARI FALAN KEMİRMEYE BAŞLARIZ.  :k06: :k06:

ARMAĞAN

SEVOŞCUM BENCE SEN AHMET TAHAYI KENDİ HALİNE BIRAK KENDİ YESİN. EHH BİRAZ EV BATACAK AMA NAPICAKSIN ARTIK ONUN CANI SAĞOLSUN. YADA EVDE BALKON FALAN VARSA BIRAK BALKONU BATIRSIN.  ;D

duru boncuk

sevşumm eğer yemek istiyosa ver ne istiyosa ben veremiyorum çünkü zeynep eline ne versem ufalayıp yerlere sürüyo yaa :'( :'(o yüzden şimdilik eline veremiyorum ben  ;)

armi gitmesem beni yerdin ama bende gidiyom malasef şansına küs canım :ehi: :ehi:

guguş

oğluş şimdide armut yiyoooooooooooooooo  :hungry:
neyse kıslar ben azcık oğluşla ilgileneyim size byeeeeeeeeeeeeee  :wave:

duru boncuk

afiyet olsun paşamaaa tamam canım bende kaçıyorum zeynep bacağıma yapışmaya başladı kalk diyee hadi öptüm hepiniziii :wave: :wave:

semra

βαlκιz

04 Şubat , 2010, 02:27:45 #159 Son düzenlenme: 06 Eylül , 2010, 23:34:40 BaLkIzzZ
biz ne yersek o ama geneldee hep şu karışımı veriyorum..bebe bisküvisi  peynir..pekmez..yumurta sarısı..süt bunları karıştırıp veriyorum seviyolarr..
ama hergün haşlanmış yumurta ve ceviz veririm.
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

2 tane bebe bisküvisi, 1 çay kaşığı tuzsuz tere yağ, 1 çay kaşığı zeytin ezmesi, 1 tatlı şaığı krem peynir, kibrit kutusu kadar beyaz peynir, 1 tatlı kaşığı pekmez vede 1 yumurtanın sarısını iyice eziyorum sonra sulandırıp üzerine azıcık kaşık maması koyuyorum 1 kase doluyor zaten sonra zorla yediriyorum :D

) SaMiRa (

konu geride kalmış güncelleyim dedim işinize yarar belki arkadaşlar

< ESLAL >

nekadar geç başlamışlar kahvaltıya bizim devre çokmu aceleci ne  :k06: cicibebe vermemiş kimse biz onuda veriyoruz  :-\
gerçi bizim cümle bebişler iştahsız olduğundan ne yedirsek kar durumundayız oda ayrı  :k06: :k06:

bizimde şöyle kahvaltı menümüz ; 1 yumurta sarısı ,1 tatlı kaşığı pekmez,yarım ceviz içi, tahıllı mama yada cicibebe azcık tuzsuz tereyağ devam maması(ıhlamur)dönüşümlü

bir sonraki gün yumurta yerine 1 tatlı kaşığı labne peyniri pekmez yerine reçel bazende meyve rendeliyorum çok uykulu olmaz isem  :D

мiŁenα.

OĞLUMMMMM BEYAZ PEYNİRR CANAVARI ÇIKTIIIIIIII ;D ;D ;D NASIL SEV ;DİYOR VEEE VERMEYİNCE AĞLIYOR OYUNA DALDIRIP ÖLE VERMİYORUM :ehi:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

maşallah eymene benim ugurda çok yiyor
fazla yese bi zarar olmaz sanırım
eşim kalsiyumu fırlıycak diyorr  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: