BEBEKLERİNİZE KAHVALTI NASIL HAZIRLIYORSUNUZ?

Başlatan nagihan, 04 Ekim , 2007, 17:22:14

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

SEVOŞUM BENCE AHMET TAHA NE YEMEK İSTİYORSA ONU YEDİR. AYRICA BÜTÜN ÇOCUKLAR BAYILIR ÇİKOLATAYA AMA ZEYNEBİMİN ABUR CUBURLA HİÇ ALAKASI YOK. KEŞKE ZEYNEP TE ÇİKOLATA YESEYDİ. HEM ÇİKOLATA ÇOCUKLARIN BEYİNLERİNİ OLUMLU YÖNDE ETKİLİYOR. AMA DİĞER TATLARADA ALIŞMASI LAZIM TABİ. ONA BİR SERVİS TABAĞI HAZIRLA BENCE. YUMURTA, PEYNİR, ÇEKİRDEĞİ ÇIKARILMIŞ BİKAÇ ZEYTİN, DOMATES, SALATALIK VS. VER ÖNÜNE KENDİ YESİN. HEM ÇOCUKLAR KENDİ YEDİKLERİ ZAMAN DAHA ÇABUK ALIŞIYORLAR TEŞVİK ETMEK AÇISINDAN. ZORLA ŞUNU BUNU YEDİRCEM DİYE DE UĞRAŞMA.  DEDİĞİN GİBİ HER KAHVALTIDA BÖYLE GARDINI ALMAK ZORUNDA KALIRSIN.  :k06: :k06:

guguş

sağol armağancım yaa
bak bu fikir hoşuma gitti yarın deneyim hemen  :occasion14:

guguş

yaa özgülcüm daha önce herşeyi çok düzgün yiyodu
düşünmeye başladım artık diştenmidir diye
çünkü 2 aydır patlamayı bekliyo azılarımız kabardı kaldı ancak
ondanmıdır acaba  ???

duru boncuk

kız armağann sen benim fikrime muhalefetmi ediyon bakimm haaaaaaaa yarın sorucam ben sana durr bunuda yazdımmmmmmmm :caca: :caca: :caca: :caca:armi ahmet daha küçük canım öyle yiyebilecekmi acaba çünkü zeyneple yaşıtlar vee zeynepin önüne tabak koysam alır alır atar hepsini yere ağzına bile koymaz yanii   :honk:hem çikolata ahmetin yaşındakilere zarar verir canım belki bir iki lokmayı bilemem tabi ama daha henüz dişleri tamamlanmadığı için çürütmek daha kolay olur dedi bize dr ve ben daha bir iki defa belki çikolata yerken görmüşse azcık ısırtmışımdır yani daha erken diye düşüüyorum ben çikolata ve tatlılar için  ??? ???

sevoşşş hoşuna gitti bakıyorum fikirr dene bakalım ahmet yiyecekmi canım ben yediremiyorum çünkü yerse banada haber ver  :icon_thumright:

duru boncuk

canım ama sen demişsin sadece kahvaltıyı yemiyo bak bizimde 6 diş birden geliyo vee zeynep hiç bişey yemek istemiyo bence eğer diğerleini yiyo sadece kahvaltıda sorun çıkarıyosa diş değildir canım sıkılmış olabilir o yüzden diyorum değişik bişeyler yap diye ;) ;)

guguş

yaa bizimkisi bana çekmiş tatlı delisi  :hungry:
evet özgülcüm normal öğünlerimizi yiyoruz sorun yok

handan

08 Ağustos , 2008, 16:47:44 #126 Son düzenlenme: 08 Ağustos , 2008, 16:49:15 handan
guguş sıkılmış ta olabilir canım eltimin kızıda 1.5 yaşında kahvaltıdan çok sıkıldı çocuk bi süreliğine sütün içine bebe bisküvisi kırıp biberonla eline veriyo. en azından biberonu da özledi çozuk zaten, içiyor. bi süre sonra yine başlıcak kahvaltıya.
armağanın da dedeği gibi kahvaltıyı kendi de yiyebilir. önüne tabak hazırla istediğini yesin, zorlama sakın.
dişlerden se sana vericek hiç bi fikrim yok
benimki, biberonu eline veriyom dişlerini kaşıyo onunla kelin ilacı olsa misali  :-\

duru boncuk

o zaman dişten değildir hayatım dediğim gibi o zaman hiç bişey yemezdi sen bi uğraş bakalım mutlaka yiyecektir oyunla felan yeir mesela ne bilim aklımada bişey gelmiyoki  :-\ :-\

ARMAĞAN

Alıntı yapılan: özgül-duru - 08 Ağustos , 2008, 16:37:28
kız armağann sen benim fikrime muhalefetmi ediyon bakimm haaaaaaaa yarın sorucam ben sana durr bunuda yazdımmmmmmmm :caca: :caca: :caca: :caca:armi ahmet daha küçük canım öyle yiyebilecekmi acaba çünkü zeyneple yaşıtlar vee zeynepin önüne tabak koysam alır alır atar hepsini yere ağzına bile koymaz yanii   :honk:hem çikolata ahmetin yaşındakilere zarar verir canım belki bir iki lokmayı bilemem tabi ama daha henüz dişleri tamamlanmadığı için çürütmek daha kolay olur dedi bize dr ve ben daha bir iki defa belki çikolata yerken görmüşse azcık ısırtmışımdır yani daha erken diye düşüüyorum ben çikolata ve tatlılar için  ??? ???

sevoşşş hoşuna gitti bakıyorum fikirr dene bakalım ahmet yiyecekmi canım ben yediremiyorum çünkü yerse banada haber ver  :icon_thumright:

KIZ CADALOZ , CİMCİME TAVUK BEN SANA BOŞUNAMI DİYORUM HAZIRLANDA GEL DİYE
:k06: SENİN FİKİRLERİNE SAYGI DUYUYORUM CANIM BENİM. AMA HER BABAYİĞİDİN YOĞURT YİYİŞİ FARKLI TABİ. DİŞİ FALAN ÇÜRÜMEZ MERAK ETME. AMA AİLEDEN GENETİK BİŞEYSE ONU BİLEMEM TABİ. HEM ANNELERİMİZ BİZİ NASIL BÜYÜTMÜŞ HA. PAMUKLARA SARMALANIPTAMI BÜYÜTTÜLER SENİ BAKİM.

HEM SEN NİYE İKİDE BİRDE OKLAVA KALDIRIP DURUYON HAAA  :caca: :caca:
GELMİM ORAYA. GERÇİ YARIN GELİCEM AMA NEYSEEEE. ;D ;D

handan

kız özgül
sana cevap verdim cevap versene bana
:caca:

ARMAĞAN

AHAAA  ÖZGÜL BAK HANDAN, SENDEN DAHA ELİ MAŞALI ÇIKTI. :k06: :k06: :k06:

duru boncuk

anaaa benden maşalısı yok sanırdım korktum bak şincik kısma handancım nereye yazdın göremiyorumki canım yaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ARMAĞAN

duru boncuk

kıs armiiiii unutma önce bize gelicen misafirsin felan diye acımam ona göre haaaaaaaa  :k06: :k06:
valla canım doktor dediki bize zaten hayat boyu onu bu tatlardan uzak tutamıcaksınız o yüzden ne kadar geç başlarsa o kadar iyi olur dedi bencede doğru valla bir süre sonra zaten istesekte yiyecekler onları ben vermiyorum o yüzden hem valla ben çikolatayla ilk defa 5 yaşında tanışmıştım sanırm annemde vermezdi bana ve ben gizli ce gidip almıştım bayramda bakkaldan  :k06: :k06:

handan

Alıntı yapılan: özgül-duru - 08 Ağustos , 2008, 17:05:46
anaaa benden maşalısı yok sanırdım korktum bak şincik kısma handancım nereye yazdın göremiyorumki canım yaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
sen bana nerdesin demşsin ya o sayfaya
hangisi bilmiyom ;D
ara bul açbuk ayıp oluyo bana