Eşinize Hangi Güzel Sözlerle Hitap Ediyorsunuz

Başlatan Balböceği, 14 Eylül , 2009, 01:16:21

« önceki - sonraki »

___kıymık___

Alıntı yapılan: ღвαℓвσ¢єgιмღ - 15 Haziran , 2010, 13:16:27
Alıntı yapılan: __sema__ - 14 Haziran , 2010, 22:35:09
kariş & kociş :ehi:
ne guzelmis kocis iyide karis karisik bisey  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bana ilk kariş dedıgınde
ne öyle kaniş gibi :-ooo demiştim  ama
sonra hoşuma gitti :k06: :k06: :k06: :k06:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

мiŁenα.

Ben öle mıcık mıcık olmayı sevmem ;
Herkezin yanında heryerde demesini istemem zaten.

ortamda canım diye hitap eder çağırırız.!

ben onun papatyasıyımdır. :love3:

o benim aşk böcüğümdür ;D

:love9: :love7: :love9:

ツgöçmen_54 ツ

bi yere gittiğimizde birbirimize HAYATIM diye hitap ederiz..
evde ben eşime tosunum(106 kilo ondan) :ehi: :ehi: oda hep bebişim der...

Balböceği

Alıntı yapılan: göçmen_54 - 16 Haziran , 2010, 15:01:49
aa ne guzel biz esimle baskalarimn yaninda boyle seyler konusmayiz cunku nazar degiyor

yani ciddi diyorum goze batiyoruz herkes ole  :icon_thumright: senin dedigin gibi bende esime tosunum derim

tosunlugu yokta ne bilim oda bana findigim der  :k06: :k06: :k06: sonra sen bana tosun diyon sen tosun oldun der

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: ღвαℓвσ¢єgιмღ - 16 Haziran , 2010, 16:01:05
aa ne guzel biz esimle baskalarimn yaninda boyle seyler konusmayiz cunku nazar degiyor

yani ciddi diyorum goze batiyoruz herkes ole  :icon_thumright: senin dedigin gibi bende esime tosunum derim

tosunlugu yokta ne bilim oda bana findigim der  :k06: :k06: :k06: sonra sen bana tosun diyon sen tosun oldun der

biz göze batmıyoruz edacım bizim ailelerimiz köy insanları utanıyolar sadece  :ehi: :ehi:
benimkinin tosunluğu fazla belli olmuyor 1.90 çünkü. ama yinede çok seviyorum öyle demeyi o da bazen bana küçük rambom diyor..

Balböceği

Alıntı yapılan: göçmen_54 - 16 Haziran , 2010, 16:27:11
Alıntı yapılan: ღвαℓвσ¢єgιмღ - 16 Haziran , 2010, 16:01:05

biz göze batmıyoruz edacım bizim ailelerimiz köy insanları utanıyolar sadece  :ehi: :ehi:
benimkinin tosunluğu fazla belli olmuyor 1.90 çünkü. ama yinede çok seviyorum öyle demeyi o da bazen bana küçük rambom diyor..

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: haklisin

.:.Zamansız.:.

büyükler hariç herkezin yanında hayatım yada aşkım diye hitap ederim...
evde paşammm derim , ömrümmmm derim :D

tweety0555

ara ara bebiş der ama cok nadır :cussing:bben se zorlu derım arada eger bır ıs soyleyeceksem ..normalde adyla hıtap ederım...

tugbasri

o bana evdeyken minik kuzum, bebiş, aşkım falan der ama başkalrının yanında ya can der ya da hayatım der herhalde beni ismimle hiç çağırmadı  :love3: ben de aşkım derim can derim ..... :love9:

tgba87

en içten geneldee seni verene kurban olurum diyorumm sıkıyorum yanaklarınıııı....Çok farklıı herşey evlilik bambaşka kavgalar bile bizim evimizde çok komik kavga ederken kahkaha krizine girebiliyoruz .)Allah herkesin evine mutluluklar nasip etsinnn....AŞKOŞUMMMM SENİİ ÇOK SEVİYORUM.Aşka geldimm yaa :)))) :opucuk: :love7: :love7: :love7:
OVÜLASYON GEBELİK VE MENOPOZ TESTİ UYGUN FİYATA VERİLİR...İRTİBAT BEN:) TEST MERKEZİ

can yine cannnn

ben canözüm derim
oda bana minik kuşum bebişim der :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
can dediklerim....

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

biz hep birbirimize canim deriz cunku hakkaten canim o benim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cok seviyom kocisimi  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

o bane gültanem der gülgüzelim cantanem der  :nazar:
ençokta nazlı kelebeğim der  :nazar:
bende ona balım aşkım hayatım,kuşum derim   :love9: :love9: :love9: :love9: :love3: :love3: :love3:

AŞKIMCIM SCS

o bana aşkımcım der
bende ona aşkısım derim  :love9:  :love3: :love3: :love8: :love8: :love8: :love8: :opucuk: :opucuk: :opucuk: