Eşinize Hangi Güzel Sözlerle Hitap Ediyorsunuz

Başlatan Balböceği, 14 Eylül , 2009, 01:16:21

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

bazen çok konuşuyom diye az sus filmimi izlim der susarım hiç konuşmam niye konuşmuyon der ayy ozamn verem olurum :k06: :k06: sen susu dedin ya derim yok yaa öle ğüzel olmuyor sen konuşmadan konuş konuş der  :ehi: :ehi
oo sende ne istediğini bilmiyorsun derim  yokya susmak sana yakışmıyor der evimin ğülü ozan der :ehi: :ehi:

..BahaR●●

Alıntı yapılan: YELİZ83 - 07 Kasım , 2009, 15:27:14
bazen çok konuşuyom diye az sus filmimi izlim der susarım hiç konuşmam niye konuşmuyon der ayy ozamn verem olurum :k06: :k06: sen susu dedin ya derim yok yaa öle ğüzel olmuyor sen konuşmadan konuş konuş der  :ehi: :ehi
oo sende ne istediğini bilmiyorsun derim  yokya susmak sana yakışmıyor der evimin ğülü ozan der :ehi: :ehi:

bizimkide aynııı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

serra_emine

ZATEN KIZLAR KADINLARIN KOCALARINA ERKEKLERINDE HANIMLARINNA İSİMLERİ İLE HITAB ETMEK CAİZ DEGIL ASLINDA...ESKILERDE HEP NE DERLERMİŞ KADINLAR BEYY DERMİŞ ERKEKLER HATUN HANIM FALAN DİMİ?YANI OYLE DEMEK GEREKIYOR
ONUN İÇİN EŞLERIMIZE ISMI ILE ASLAA HITAB ETMIYELIM ZATEN  ORTAMA GÖRE FARKLI TABİKİ KALABALIKTA UZAKTAN MESELA AHMEEEEEETTT DIYEE BAGIRMAMAK LAZIM..YANINA GIDILMELI..
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

ewet emine katılıyorum sana bide kadının sesinin bagırması ve bunu başkasının duyması günah diye biliyorum :D

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

evet emine dogru söylüyosun ben hiç isim söylemem eşimde söylemez adımı unuttum valla  :k06: eger başka biyerdeysek eşim yanımda degilse şenolllllllllllll diye bagırmam telden çagrı yada msj atarım valla yada görünürde biyerdeyse el işareti falan yaparım gelirr  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ayy bizde bi yere gittigmiz zamn o bana hatun der yada hanım bende ona efendi diye konusurum evlenmeden önce islam ve evlilik diye orda kitapta okumustum ama evde  balım hayatım  der  bende pasam derim
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

serra_emine

Alıntı yapılan: вαℓкız - 07 Kasım , 2009, 19:04:30
evet emine dogru söylüyosun ben hiç isim söylemem eşimde söylemez adımı unuttum valla  :k06: eger başka biyerdeysek eşim yanımda degilse şenolllllllllllll diye bagırmam telden çagrı yada msj atarım valla yada görünürde biyerdeyse el işareti falan yaparım gelirr  :k06: :k06:
çok guzel gülşah en guzelii tabikii...
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

___kıymık___

EVİMİN KADINI ÇOCUGUMUN ANASI der :ehi: :ehi: :ehi:
en çok fıstıgım deger :love9:
tabi kalabalık ortamlarda hayatım der
ee tabii yalnız kalıncada..
söylettırmeyın yahuu bıze özel :caca: :caca:
şaka şakaaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

Alıntı yapılan: hanımcım - 08 Kasım , 2009, 10:11:49
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

o bana nazlı melegım
ben ona hayatımın anlamı dıyorum bazen degısıyor  :love9: :love9: :love9:

βαlκιz

ben şeeeeeeeeeennnooooooooooooooooooooool diye bagırıyorummm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
eşimde
neeeeeeeevaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar diyoo  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

şaka tabiii ben evde hep aşkımmm derizzz isim söylemeyizz
çocuklar bizim adımızın aşkım oldugunu sanıcakk  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bende ismimi unuttum bazen sibel dedıgınde çok tuhaf oluyor yabancılaşmış ısmım sanki  :ehi: :ehi: :ehi:

ertl

Alıntı yapılan: ...sema... - 08 Kasım , 2009, 10:11:49

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

biz aşkım  yada canım deriz birbirimize
bazen de  tubişim  der
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ışıl.nur

ben esıme aşkım bitanem derım eger para ısteyeceksem yada ısey aldıracaksam canımsın sen bıtanemsın sen derım oda bana hep bebegım der hıc buyumeyen bebegımsın der eger cok ozledıyse benı yavrum der.ben cok sevıyorum esımı butun kıyafatelerıne nazarlık takıyorum evden cıkarken