Eşinize Hangi Güzel Sözlerle Hitap Ediyorsunuz

Başlatan Balböceği, 14 Eylül , 2009, 01:16:21

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

selmay

bugün ogrendim 9 aylik  evli arkadasim bosanyiormus arkadaslar .. dusunseniz ya balayindan beri dayak yiyormussssss

Balböceği

Alıntı yapılan: selmay - 14 Eylül , 2009, 01:46:02
bugün ogrendim 9 aylik  evli arkadasim bosanyiormus arkadaslar .. dusunseniz ya balayindan beri dayak yiyormussssss
allah kimseye gostermesin yarabbim nazar degmesin esimize daha dogrusu allah dogru yoldan ayirmasin :amin: :amin:

selmay

AMIN hic kimsenin mutlulugu bozulmaasin allah daim etsin o mutluklariiiii.......

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

selmay

zaamansiz busenin bebeginmi ismi neeee masllah diyeyim önce

Balböceği

Alıntı yapılan: selmay - 14 Eylül , 2009, 02:00:13
zaamansiz busenin bebeginmi ismi neeee masllah diyeyim önce
bende mslh deyim once ama inan cnm bilmiyorum

selmay

hayallah bende senin sandim ama yinede coktatli masallah allah bizede versin hepimizee.............

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

selmay

su dizilerde ki yeni kelimelerde hos bazen onlarida sölerim ben askitom,askos

мiŁenα.

ben ona ask bocegım derım tabı askım canım hayatım harıcınde...

o bana paptyam yada kuzum der ama ben o kusum lafından nefret edıyorum :cildir:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

karaböçüğüm derim gelince amanın evimin paşası gelmiş derim aşkitom tosunum herşey  sölerim oda bana yavrum der  tatlım der bende tat bakim derim oh oh ne ğüzel der :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: