EMİNE İYİ Kİ DOGDUNNN

Başlatan aslı, 04 Ekim , 2007, 10:18:04

« önceki - sonraki »

aslı

Eminecim arkadaşım dogum günün kutlu olsun  :flowers: . Nice dogum günlerini kızınla, eşinle sevdiklerinle kutla. Seni Defneyle beraber  :opucuk:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

ARMAĞAN

sibell&gökhan

EMİNE İYİKİ DOĞDUN CANIM NİCE MUTLU YILLARA TÜM SEVDİKLERİNLE BERABER İYİKİ DOĞDUN Kİ BİZLERİ BEBEĞİMONLİNE İLE TANIŞTIRDIN SANA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ  :flowers: TEKRAR MUTLU HUZURLU BİR ÖMÜR DİLİYORUM SANA...

Tebessüm :)

Emine doğum günün kutlu olsun :flowers: Kuzucukların,eşin ve sevdiklerinle nice doğum günlerini kutlamayı nasip etsin Allah.. :opucuk:

yeliz&osman

Nice mutlu yıllara canım  :flowers: kızınla eşinle tüm sevdiklerinle inşallah  :amin:  :smileinbox:       

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

MUTLU YILLAR...BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR... :nazar: :occasion16:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

Emine

Aslı , Armağan , Sibel , Ayşegül , karkop , selin naz hepinizi tek tek kocaman öpüyorum çok teşekkürler   :opucuk:

adalet

eminecim dogum gunun kutlu olsun nice uzun senelere  :occasion5: :occasion14: :flowers:

Emine

Teşekkür ederim Adaletçim.Hep beraber inşallah  :love9:

Ayşegül kuzucuklar derken  ::) 1. kuzucuk Ceylin 2. kuzucuk mu gelecek yoksa Allah mı söyletti kııızzzz  :D

semra

05 Ekim , 2007, 01:54:10 #9 Son düzenlenme: 05 Ekim , 2007, 21:13:21 Emine
:flowers: dogum günün kutlu olsun eminecim  :flowers: nice yillara :amin:

ღ°cerenay.♥.

doğumgünün kutlu olsun eminecim , ailenle birlikte nice güzel yaşlarını kutla inşallah.... :flowers:

esra_yesiloz

sağlık huzur ve mutluluk dolu nice seneler dilerim doğum günün kutlu olsun eminecim  :occasion16:  :flowers:

Zara82

Eminecigim, dogumgünün kutlu olsun...Allah nice saglikli huzurlu mutlu yillar nasib etsin Ailenle birlikte...

Almiş'inAnniş'i

05 Ekim , 2007, 10:14:34 #13 Son düzenlenme: 05 Ekim , 2007, 10:18:50 remziye

Tebessüm :)

emine hani 2. yi de istiyosun ya o bakımdan dedim ::) demesemiydim yoksa yaw :honk: :icon_scratch: :D