28 Nisan , 2024, 04:38:35

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

suda doğum

Başlatan serap BİÇER, 10 Eylül , 2009, 18:43:09

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

6aylık evlıyım hıc korunmadım doktorda esımınde benımde bı problemınız yok dedı ama 3 aydır yok  hayırlısı artık :'( :'( :'(
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

MELODI

Selcaner o zaman kafana takicak hic birsey yok bak ne güzel doktorda demis hem senin hem esinin probleminiz yokmus bizde evlendigimizden beri deniyorduk tam bir yilin sonunda hamile kaldim zaten doktorlar 1,5 yil süre veriyorlar normali böyle maalesef artik yiyeceklerin hormonlu olmasi bir sürü teknolojik yenilik vücudumudaki hormonlari ve dengeyi etkiliyor streste cok etkiliyor eskiler stres kelimesinin anlamini bilmezlerdi bizim kusak eskiler gibi kolay hamile kalamiyor maalasef bunlarida düsünmek lazim sen moralini yüksek tut  :icon_thumright:  ;)

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

valla moral yuksek tutmaya zamanımız olmuyo hala cocuk yapamadınızmı cocuk beklıyoz ve sayre vesayre ınsanda moralmı kalıyo allahdan hayırlısı artık allah olmuyanlarada banada hayırlı evlatlar versın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

MELODI

Ayni sorunlari bende yasadim insanlar maalasef kendi isleri disinda herkesin özeline burnunu sokmayi seviyor böyle durumlarda gercekten insanlara hakettigi cevabi vermek lazim allah devasiz dert vermesin en önemlisi bu insallah dogumum sirasinda acidan aklima gelirse bütün bebek isteyenlere, hepimiz adina dua edicem  :amin: insallah rabbim sanada en kisa zamanda hayirli saglikli bir evlat sahibi yapar  :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

amın ısn sende kolay bı dogum ecırısın ıns :amin: :amin: :amin: :amin: 

MELODI

tesekkür ederim canim saol   :opucuk:

serap BİÇER

Alıntı yapılan: selcaner6108 - 13 Eylül , 2009, 15:04:33
valla moral yuksek tutmaya zamanımız olmuyo hala cocuk yapamadınızmı cocuk beklıyoz ve sayre vesayre ınsanda moralmı kalıyo allahdan hayırlısı artık allah olmuyanlarada banada hayırlı evlatlar versın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Alıntı yapılan: MELODI - 13 Eylül , 2009, 15:10:45
Ayni sorunlari bende yasadim insanlar maalasef kendi isleri disinda herkesin özeline burnunu sokmayi seviyor böyle durumlarda gercekten insanlara hakettigi cevabi vermek lazim allah devasiz dert vermesin en önemlisi bu insallah dogumum sirasinda acidan aklima gelirse bütün bebek isteyenlere, hepimiz adina dua edicem  :amin: insallah rabbim sanada en kisa zamanda hayirli saglikli bir evlat sahibi yapar  :amin:

doğru söylüyosunuz işleri güçleri kim ne yaptı ne yapmadı onun peşindeler.bende  eşimin akrabalarıyla tabi hepimiz kadındık yaşları benden baya büyük.benim çocuğum yok.kaynanam görümcemin çocuklarını getirmişti.ikiz ve abileleri.abileriyle aralarında 2 yaşmı ne var.ikizlerde 2.5yaşında falan.ama orda görümcem yoktu.eltim vardı onunda bi kızı var.oda küçük.kadınlar beni ilk defa görüyolar tabi bende onları.sordular bu çocuklar gelininmi die kaynanamda yok benim küçük kızın dedi.gelinin çocuğu yok dedi.
bunlar başladı ille çocuk yap diyolar.bende diyom şuan istemiyorum die.
aslında korunmuyoruz 15 aydır.bunu kimseye söylemiyom öyle.
dersem laf çıkar mecbur istemiyoruz diyorum.ısrar ediyolar yarın bir gün olmaz  diyolar.bende diyomki eşim askere gidecek nasıl bakim orda burda diyom bişe olmaz diyolar.sinirlerimi bozdular iiice :cildir:hala ısrar ediyolar artık bende bunaldım okuyorum ben şuan olmaz diyorum hala :cussing: :caca:
of of sizene ya ....neymiş ordaki bi kadının çocuğu olmamış.
sinir krizine koydular adamı.millete yalan söylemekten bıktım.durmadan soruyolar anam ne bu yaa..
aynı şeyleri tekrarlamaktan bıktım.
geçen eşimede dedim bıktım artık yalan söylemekten die.
oda doğruyu söyliyelimde laf çıksın ..oda haklı tabi.
sizde sorarlarsa ALLAH hayırlısını versin deyin.olup olmayacağını ALLAH bilir deyin.ozaman belki fazla konuşmazlar.ben diyom yaşım küçük die.19umdayım daha bide.evliliğimi yaşiiim birazda bi rahat verin  yaaa :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★