09 Mayıs , 2024, 22:41:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Normal Doğum mu, Sezaryen mi?

Başlatan serap BİÇER, 09 Eylül , 2009, 23:10:41

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

;D Anam eski yazılarımı okuyunca benmi yazdım bunları diyorum :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

Aytii

vallahi bana bile tuhaf geldi artık seni bilemem  :ehi: :ehi:

serife26

esma...

bende normal dogum taraftarıyım cok merak edıyordum sancıyı dogumu  fakat 2 cocugumda sezaryenle oldu,

kızımda genel anestezıyle oldu hıc sevmedım,oglumda spınal sezaryenle oldu yanı belden assası, cokda memnun kaldım ,lohusa yatagında bıle yatmadan atlattım tavsıye ederım dusunenlere :icon_thumright:

nilüfer elif

Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

buyuk ihtimal yine normal dogum  :icon_pale: epidural olmam bu defa ikinamadim ben ya saatlerce surdu  :cussing:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 03 Mart , 2011, 16:01:50
buyuk ihtimal yine normal dogum  :icon_pale: epidural olmam bu defa ikinamadim ben ya saatlerce surdu  :cussing:
ikin ikin ama bagirmadan ikin ben bi iki kere bagirmistim

dusununce ne salakca diyorum  :ehi:

birgül87

önceki yorumlarıma bakıyorumda bi çok çelişkili olacak ama ilki normal dogurdum 2. sezeryan oldum
birdaha olsa yine sezeryan derim
normal çok zor olana kadar sezeryan çok zor olduktan sonra gerci benm dogumlarım zor oluyor zannedersem bundada 2 gun sancıdan sonra sezeryana yattım 80 lerde idi sancım nst te ama açılma yok 2 gun ya millet 4-5 saatte doguruyo benim çocuklarımmı inatcı ne neyse dogumun kolayı yok arkadaşlar olana kadar sonrası zaten masal gibi o tatlı minik kucagına geldimi hersey bitiyorrrrrrrrrrrrrrr  :love9: :love9: :love9: :love9:

Uploaded with ImageShack.us

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

illede normal illede normal :k06:
hayırlısı tabi... sancıyı saymassan normal kolay bence...

birgül87

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 07 Mart , 2011, 01:29:22
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 07 Mart , 2011, 01:29:22
Aynen canim  :occasion5: :occasion5:

Wunsch

Merhaba kızlar,
Epidural sezeryan doğum olanlarınıza bir sorum olacak.
Acaba doğumdan sonra şiddetli baş ağrısı hissettiniz mi?
Yan etki olarak ortaya çıkabiliyormuş. Ben kararsız kaldım.
Epidural mi genel anestezi mi diye?

Aytii

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 03 Mart , 2011, 16:01:50

epidural ile öyle oluyo derler evet çok duydum bunu sancın azalıyo ama bu defa ıkınamıyosun  :-\ ben bu 2 haftalık çektiğim kramplardan sonra doğumdan korkmadığıma kanaat getirdim  :ehi:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

allahtan birsorun cıkmazsa bende normal dogum yapıcam kızlar epidural düşünüyodum ama uzun sireli hatta kalıcı bel agrıları oldugunu ve dogumların cok zor gectıgını duydum onun ıcın tamamen normal dogum istiyorum...allahım hayırlısını versin hakımızda :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

normal dogum için bekledim suyum bile geldi sancıda cektim ama olmadı acılmada ilerlemedi ama catı darlıgıda oldugu için sezeryyana alındım bebişimin kalp atıslarıda dusmeye baslamıştı genel anestezli oldu aciil ve gece oldugu için bebegim saglıklı oldu ya gerisi önemli degil ama normal dogum içimde de kaldı .....
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM