Normal Doğum mu, Sezaryen mi?

Başlatan serap BİÇER, 09 Eylül , 2009, 23:10:41

« önceki - sonraki »

office

27 Nisan , 2012, 10:38:52 #435 Son düzenlenme: 27 Nisan , 2012, 10:58:19 office
yazdım yazdım sildim.. yazık ne diyeyim..

elinizdeki tek övünecek şeklinizin doğumunuz olması ve bu yolla insanlara yakıştırmalar yapmanız zaten size verilecek bir cevabım olmadığını gösteriyor.. işin seviyesini ""kıskançlık" durumuna kadar çektiniz.. tartışmayı bırakın konuşacak bile birşeyimiz yok.. benden buraya kadar!!

Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

°•.ℓανιηуα.•°

bu kadar stres yapıp kızmanıza gerek yok  ;)

burası paylaşım platformu..   :icon_thumright:

elimdeki tek övüneceğim şey doğum şeklim değil. doğum şeklimin yanı sıra her şeyden evvel bebeğimi düşündüğümden dolayı kendimle de övünüyorum ve gurur duyuyorum.. bu konuda yaralı olduğunuz besbelli ki bu konu üzerinde fazlaca gocundunuz..

no stresss  8) 8) 8)

office

demek bebeğinizi düşündünüz :D good for you :D

gocunmak???

başka sözüm yok sevgili lavinya.. belli ki çook farklı kulvardayız.. size "naçizane" tavsiyem kendinizi geliştirin.. bakış açınızı genişlettirin.. normal doğum yapıp çöpe atanlarında "normal doğumla bebeğini düşündüğünü" unutmayın olur mu ;) 2012 yılında doğum şeklini değil de geleceklerini tartışmamız gerektiğini hatırlayın mesela.. sığ değil geniş olun biraz, emin olun zararı olmaz.. evet bu konuda yaralıyım! neden mi?? vajinal doğum takıntılı doktorum yüzünden ölümden döndüğüm için olabilir mi??? 8 saat suni sancıyla bebeğimi riske atan insanlara karşı illetim!!! elden ne gelir.. bu kadar iddalı olup kalp kıran düşünceli anneleri!!! de artık kendi hallerine bırakıyorum..

take care ;)

°•.ℓανιηуα.•°

sizin ne yaşadığınızı bilemem..

benim tepkim hiç bir sorunu olmadığı halde bilerek,isteyerek,sadece korktuğundan dolayı bencillik edip sezaryana giren annelere.. siz neden bu kadar üzerinize alındınız anlamş değilim. bakın,sizinki zorunlu sezaryanmış  :dontknow:

öfkeyle söylemiş olduğunuz sözlere aldırmıyorum..

benim demek istediğimi herkes anlamıştır..

yazdıklarımı dikkate almıyorsanız karşılık yazmayın. sevgiler...

office

bazen boş işlerle uğraşmak hoşuma gidiyor.. bugün de o moddayım.. kusura bakmayın artık :D

insan psikolojisi diye birşey var.. zor doğuma şahit olan biri vajinal doğum yapamaz mesela.. e.g. benim kız kardeşim, arkadaşım etc..  o annenin bencil olup olmadığına siz karar veremezsiniz.. ahh ahh bir kabul etseniz keşke :D

ayrıca asla kızgın değilim, beni kızdıracak biri değilsiniz herşeyden önce, don't worry :D bakın ne kadar güzel tartışıyoruz ;) yalnız size "naçizane" tavsiyem "aldırmıyorum" deyip okumadığınız yerleri okuyun.. böylece "ben mükemmelim, sen bencilsin" den başka tartışacak konularımız da olur değil mi ;)

take care..

°•.ℓανιηуα.•°

:k06: :k06: :k06:

sizin için üzüldüm...   :sad1:

umarım her şey gönlünüzce olur...

tavsiyemi unutmayın: relaxxxx  :icon_thumright:

office

ok!

benden de size bir tavsiye.. okuyun, kendinizi geliştirin.. bebeğiniz "annem beni ne güzel doğurmuş" değil, ne kadar eğitimli, açık görüşlü desin.. içinde eğitim geçen konulardan kaçıp, yersiz tepkilere kapatın kendinizi e mi ;)

office demişti dersiniz ;)

°•.ℓανιηуα.•°

hala tavsiyeme uymuyorsunuz ama.  :nono:

:k06: :k06: :k06:

suzannn

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ay ne kadar seviyeli bir tartışma

°•.ℓανιηуα.•°

office

seviye??? 1 tek seviyesiz mesajımı bulur musunuz rica etsem?? ha birbirinizi ağırlayacaksanız o zaman başka tabi.. ;)

suzannn

Alıntı yapılan: office - 27 Nisan , 2012, 12:08:24
seviye??? 1 tek seviyesiz mesajımı bulur musunuz rica etsem?? ha birbirinizi ağırlayacaksanız o zaman başka tabi.. ;)
yok seviyesiz bir kelime bulamadığım için öyle yazdım zaten  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

ben konuya burada son verme gereği hissediyorum...

rica ediyorum yazmayın, lütfen...

saldıracak yer arıyorsunuz.. tahrike gelmem!!!  :ehi:

nato kafa nato mermer...

yazmayın.. çok rica ediyorum. konu uzamasın. gereksiz...  :icon_thumright:

office

her kesimden insanla son derece seviyeli yazışabilirim.. tahriklere kapılmadan fikrimi de söylerim.. ancak bugün çok çok üzüldüğüm tek konu forumun bu hale gelmiş olması.. hala "nato kafa nato mermer" diye hakaret ederek doğrularını kabul ettirmeye çalışan bir anne.. benim jenerasyonun neden tek tek bıraktığını şimdi anladım maalesef.. herneyse.. ;)

office

saldırmak??

papatya arkadaşım "seviye" demiştin değil mi??

no comment..