Normal Doğum mu, Sezaryen mi?

Başlatan serap BİÇER, 09 Eylül , 2009, 23:10:41

« önceki - sonraki »

Demet_dk

her insanın bünyesi bedeni bir olmaz neden insanlar sezeryanı bu kadar kötülüyo anlamıyorum
balkızında dediği gibi bende yine doğursam sezeryan olurum gayet rahatım yani  :muzz:

мiŁenα.

ben normal ıstıyorum tabı dr konuscam ne benım ıcın ıyıse onu dıyecek bana

:love9: :love7: :love9:

**YeŞiLzEytİN**

en doğal yöntem normal doğum bende normal yaptım pişman değilim yine olsa yine normal yaparım  :k06:  :k06:  :k06:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

мiŁenα.

ne guzell ıns bızede nasıpeolur

Demet_dk

bende normal doğum istedim 9 ay boyunca hiçte korkmadım doğumdan cesaretliydim
hatta kendimi alıştırmıştım normal olacak diye
ama bebek aşağı inmeyince günümde dolunca sezeryan dedi doktor
ister istemez gerildim çünkü normal istiyodum bide çevredeki insanların yorumuda beni düşündürüyodu kötülüyolardı sezeryanı
ama dediğim gibi çok rahatım
sizlere tavsiyem kendinizi şartlandırmayın normal olacak diye öenmli olan anneninde bebeğinde sağlıklı olması  :icon_thumright:

unicorn

Alıntı yapılan: **YeŞiLzEytİN** - 11 Aralık , 2009, 09:52:12
en doğal yöntem normal doğum bende normal yaptım pişman değilim yine olsa yine normal yaparım  :k06:  :k06:  :k06:
dayanılası bir şey diyorsun yani :D

βαlκιz

bende hiç normal istemedim korktum normalden eşimde normal ol normal ol dedi ikiz olucanı bile bile herkez normal ol diyodu sanki onlar dogurcak gibi konuşuyolardıı bebegimin biri ters biri düz olunca sezeryan oldum zaten doktorum baştan dedi ikiz oldugu için sezeryan olucan dedi bende oh iyii iyii dedimm :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

unicorn

senin seçme dünme hakkın pek olmamış doktor ne derse o !
ben de yarınki muayene mi bekliyorum heyecanla  :suclu: :dontknow:

мiŁenα.

bencede sartlandırmamak laazım gelecek ne gosterrır bılınmez

ertl

annenin ve bebeğin sağlığında bir sorun yoksa tabiki n ormal doğum

unicorn

yaaaa  hala epidural normal yapan biri çıkmadı :(  :crybaby2:
:'(
anlatın yaaa yarın ilk kez nst ye gircem ve 2. kez muayenemi olcam

мiŁenα.

YA VARDI AMA GORMEDILER SANIRSAM YAZINI

zelis

bende normal dogum tercih ederim , ama sartlara bagli .. bebek donmezse mecbur sezeryan olur ..

hele burda (hollanda ) son ana kadar bekliyorlar normal dogum olsun diye........istege bagli sezeryanda yok zaten burda ...

artik mecbur kalinmisssa sezeryan yapiyorlar ... benim ilk cocugum 7 aylik dogdu , normal oldu ............

kizlar bi sey sormak istiyorum , cocuk kacinci ayda donuyor yaklasikk olarak .... beniki 30 haftalik oldu hala poposu asagida ......
normal mi ???? ??? ???

мiŁenα.

zelis

canim 40 haftalikken mi donuyor ?

ben bazilarindan 7, ayda dondugunu duymustum... ???

oglum 7 aylikken donmustu ve normal dogmustu 7 aylikken  ???