Bebek İsteyenler, Hamile Olanlar ve Doğumu Yaklaşanlar İçin Dualar

Başlatan ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥, 09 Eylül , 2009, 20:59:22

« önceki - sonraki »

ayla89

gittik herşey normal diyor bakalım artık Rabbim ne zaman nasip ettiyse sizin sorununuz var mı peki

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ayla89

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Nisan , 2011, 14:33:54
Rabbim hayirli evlatlar versin hepiniza  :amin:
inş edacığım çok sağol allah seninde evladına uzun ömürler tatlı tatlı kardeşler nasip etsin ;D

^^MUCİZEMMM^^

peki bu sureyi arapçamı okumak gerekiyomuş ben arapça bilmiyorum :-[ :-[netten baktım eğer doğru baktıysam 87 nin neysede 88 de pek bişey anlatılmıyo.doğrumu baktım acaba :icon_scratch:

ayla89

tatlım ben bulayımda eşim okuldan din kültürü öğretmeninden isteyecek yazsın getirince buraya yazarım sende alırsın tmm bende mealini buldum arapça okunsa anlamınıda okusak yani bilsek  önceden olur herhalde :honk:

tuba_hkn

Allah razı olsun canım ben buldum kopyalayım ddeım
87..Ve zennûni iz zehebe mugâdıben fe zanne en len nakdire aleyhi fe nâdâ fiz zulumâti en lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn(zâlimîne).
88..Festecebnâ lehu ve necceynâhu minel gamm(gammi), ve kezâlike nuncil mu'minîn(mu'minîne).

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

^^MUCİZEMMM^^

bende yazdım canım çok sağol.şu an adetim, adetim bittikten sonra okurum allahın izniyle.rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah :amin: :amin:

ayla89

kocalarınızda okusun ama biz öle yapıcaz  ;Dinşallah işe yarar rabbim sewindirir biz gariban kullarını ....aklıma takılan bişe var ama 90 91 ayet çocuktan behsediyor sanki ama hoca efendi 87 88 dedi hayırlısı bakalım :dontknow: :dontknow:

xxcansuxx

özgür 87.ayette yunus aleyhisselamın duası "la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin" yer alıyor belki onun içindir 87 ve 88. ayet... çünkü peygamber efendimiz (s.a.v)  "Kardeşim yunusun balığın karnında iken yaptığı duayı kim yaparsa o kişinin duası asla red olunmaz" buyuruyor... hatta bende birşey buldum paylaşayım sizinle;
HACET DUASI:

Sahabeden birisi bir gün Allah resulünü ( S.A.V ) rüyasında görüyor ve diyor ki: "Ey Allahın resulü benim yerine getirilmesini arzu ettiğim mühim bir isteğim vardır. Bu arzuma nail olabilmem için nasıl hareket edeyim?"

Bunun üzerine Allahın resulü ( S.A.V ) o kimseye:
"Ey falanca kimse bir kimsenin Allahü tealadan bir isteği olursa önce güzelce bir abdest almalı daha sonra da cenab-ı hakka şükür secdesine varmalıdır secdede iken şahadet parmağı ile işarette bulunarak tam 40 defa: "La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimiyn" demelidir. Böyle yapan kimsenin duasını cenab-ı hakk mutlaka kabul buyurur."

ALLAHIM BU DUALAR AYETLER HATRINA DUALARIMIZI KABUL ETSİN
İSTEYEN HERKESE BEBEK NASİP ETSİN.. HAMİLE OLANLARA KOLAY DOĞUM, BEBİŞİ OLANLARA SAĞLIKLI ÖMÜR VERSİN  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Nisan , 2011, 01:02:54
özgür 87.ayette yunus aleyhisselamın duası "la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin" yer alıyor belki onun içindir 87 ve 88. ayet... çünkü peygamber efendimiz (s.a.v)  "Kardeşim yunusun balığın karnında iken yaptığı duayı kim yaparsa o kişinin duası asla red olunmaz" buyuruyor... hatta bende birşey buldum paylaşayım sizinle;
HACET DUASI:

Sahabeden birisi bir gün Allah resulünü ( S.A.V ) rüyasında görüyor ve diyor ki: "Ey Allahın resulü benim yerine getirilmesini arzu ettiğim mühim bir isteğim vardır. Bu arzuma nail olabilmem için nasıl hareket edeyim?"

"Ey falanca kimse bir kimsenin Allahü tealadan bir isteği olursa önce güzelce bir abdest almalı daha sonra da cenab-ı hakka şükür secdesine varmalıdır secdede iken şahadet parmağı ile işarette bulunarak tam 40 defa: "La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimiyn" demelidir. Böyle yapan kimsenin duasını cenab-ı hakk mutlaka kabul buyurur."

İSTEYEN HERKESE BEBEK NASİP ETSİN.. HAMİLE OLANLARA KOLAY DOĞUM, BEBİŞİ OLANLARA SAĞLIKLI ÖMÜR VERSİN  :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayla89

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Nisan , 2011, 01:02:54
HACET DUASI:

:amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

teşekkürler ben de okuyacağım

ayla89

acaba namaz bittikten sonramı yoksa slm vermeden önce namazdamı okunacak

destina06

nilüfer elif

arkadaşlar benim adıma meryem suresı okuyabılırmısınız bebegım olsun dıye en az 40 farklı  kişinin okuması lazızmmmışta??????? :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)