yenıyım burda

Başlatan necla_33, 08 Eylül , 2009, 23:12:39

« önceki - sonraki »

necla_33

ıyı aksamlarr bende yenı uye olduum ıkı gundr ben daha anne degılım ama ıstıyoruumm bebek ıkı yıllık evlıyım :love3:

βαlκιz

merhaba hşgeldiniz ben gülşah inşallah sizde anne olursunuz :amin: :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

****EMOŞİNN****

:flowers: :flowers: :flowers:meraba canım hoşgeldin aramıza en kısa zamanda Anne olursun inşallah :binkybaby: :binkybaby:

selmay

necla hanim la ayni durumdayiz ben 2 yillik evliyimm ve artik bebek istiyorum cok pismanim bukadar gec kaldigima....

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hoşgeldin necla inşallah en kısa zamanda sende muradına erersin :amin:

necla_33

inş herges muratına erer hayırlısı rabbımden butun ısteyenlere verır banada nasıp eder annelıgı :binkybaby:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: necla_33 - 08 Eylül , 2009, 23:12:39
ıyı aksamlarr bende yenı uye olduum ıkı gundr ben daha anne degılım ama ıstıyoruumm bebek ıkı yıllık evlıyım :love3:
neclacım diğer  saysalarada yazdım ama sayfanı yeni görmüşüm tetkrar hoşgeldin canım :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
can dediklerim....

yabangülü

selam arkadaşlar ben yeniyim daha banada hoşgeldin var mı

мiŁenα.

yabangülü

мiŁenα.

kendını anlatırmısın :sunny:

yabangülü

ismim hüryan 22 yaşındayım 4 yıllık evlıyım 5 tane bebegim öldü sende de kendini anlatsana

мiŁenα.

üzüldüm canım

ben ayse 20 yasındayım samsunda otruyorum...11+1 hamıleyım..

ve sun kasık agrısından oluyorum :y25: :y25:

yabangülü

maşallah bende 9 haftalık bebegimi kaybettim 1 ay önce agrılar normal bildigim kadarıyla canım bu arada da bende aksarayda oturuyorum